Damian Michałowski nagrał filmik, na którym pozdrawia prostu z Fidżi – dzikiej wyspy, na którą poleciało 16 uczestników z Polski, aby zmierzyć nie tylko ze swoim strachem i wytrzymałością, lecz także ze sobą wzajemnie. Michałowski przesłał nam nagranie, na którym widzimy go na tle „prawdopodobnie najczystszej wody na ten plancie.” I faktycznie dziennikarz piękne prezentuje się na tle Oceanu Spokojnego, na którym położona jest wyspa Fidżi.

ZOBACZ: WYSPA PRZETRWANIA Już na jesieni na antenie Polsatu! Co od września czeka widzów stacji? [GALERIA]

Michałowski zrobił to nagranie najwyraźniej na chwilę przed zapisem kolejnej konkurencji programu. W tle jego filmiku pojawia się bowiem w pewnym momencie kilku uczestników show, którzy akurat przygotowują się do kolejnego starcia.

Po tej zapowiedzi już nie możemy się doczekać kolejnych wideo od Damiana! Mamy nadzieję, że będzie przesyłał nam je regularnie!

Format „Wyspa przetrwania” to światowy fenoemn. Program został stworzony w 1992 roku przez brytyjskiego producenta telewizyjnego Charliego Parsonsa. Pierwszą edycję w 1997 roku pod nazwą „Expedition Robinson” zrealizowała szwedzka telewizja SVT. Od 2000 roku pod nazwą „Survivor” show w USA pokazuje telewizja CBS. W Stanach Zjednoczonych powstały już 34 edycje programu! Pierwszy sezon „Wyspy przetrwania” w Polsce zobaczymy już we wrześniu.

Zobaczcie pierwsze przecieki z planu „Wyspy przetrwania” na Fidżi. Jak dużo o jego nagraniach zdradza Damian Michałowski?