To właśnie nie kto inny jak tylko Damian Michałowski będzie przewodnikiem 16 śmiałków z Polski, którzy biorą udział w nowym przygodowym reality-show Polsatu „Wyspa przetrwania”. Program, który jest światowym hitem realizowanym w 50 krajach na całym świecie, zadebiutuje na antenie stacji już we wrześniu. My tymczasem mamy pierwsze zdjęcia Damiana z jednej z bezludnych wysp Fidżi, na której rozbitkowie powalczą o zwycięstwo. Te widoki zapierają dech w piersiach!

ZOBACZ: WYSPA PRZETRWANIA Mamy pierwsze nagranie z planu programu! Co mówi na nim prowadzący?

Damian Michałowski wysłał nam jednak nie tylko zdjęcia prosto z Fidżi, ale także komentarz do tego, jak wygalały nagrania pierwszych odcinków show. Jak dziennikarz ocenia przygotowanie i kondycję śmiałków, którzy zdecydowali się na tę przygodę?

„Podziwiam ich za przesuwanie barier, bo bez tego przetrwanie jest niemożliwe! Każdy odcinek to dla nich zaskoczenie. Jedyna pewna rzecz na wyspie, to to, że nic nie jest pewne. Wygra ten, kto przetrwa najdłużej, a aby przetrwać trzeba szybko się dostosowywać do sytuacji. I to jest nieprawdopodobne, bo tak naprawdę największymi rywalami dla uczestników są oni sami! Jeśli pokonają własne słabości, to na pewno namieszają w programie.”

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia Damiana i wyspy, na której rozegra się reality-show. Myślcie, że w otoczeniu takich widoków jest łatwiej walczyć o przetrwanie…?