Lato w pełni, a razem z nim chęć posiadania lepszej sylwetki. To zjawisko meteorologiczno - sportowe może zaobserwować nie tylko na zachodzie, ale również u naszych, krajowych celebrytów.

Część celebrytów ćwiczy pod okiem trenerów personalnych, zaś pozostali są sami dla siebie najlepszymi coachami.

Wyrzeźbiona klata piosenkarza Sławka Uniatowskiego ma szanse stać się hitem kolejnej j edycji "Tańca z Gwiazdami". Tej jesieni to właśnie on powalczy o tytuł najlepiej wyrzeźbionego mężczyzny w polskim show-biznesie.

Panie nie pozostają w tyle. Maja Sablewska ostro zaczęła trenować  pod okiem Szymona Bartoszka. Z jego nowatorskich, 27- minutowych treningów, polegających na połączeniu ćwiczeń siłowych i elektrostymulacji korzystali już Edyta Zając, Karolina Szostak i Joanna Brodzik. Czekamy na efekty!

Kolejna w kolejce po super ciało jest Joanna Koroniewska. Do ćwiczeń zachęcił ją mąż,  Maciej Dowbor. Świeżo upieczona blogerka bardzo chętnie chwali się efektami swoich ćwiczeń. Musimy ją jednak nieco rozczarować, moda na selfie odeszła w niepamięć razem z modą na ubrania od Zienia. Proponujemy zatem  zakup selfie stick aby nowo stać się cool blogerką. Nie zmienia to faktu, że podziwiamy Joannę za chęci i determinację.

Cóż wygląda na to, że  nie pozostaje nic innego, jak założyć wygodne buty treningowe, sportowe ubrania i rozpocząć trening!