Piotr Kaszubski z pewnością nie ma ostatnio dobrej passy. Okrzyknięty "najmłodszym milionerem w Polsce" 20-latek poszukiwany jest od tygodni przez policję listem gończym.

Kaszubski niewiele sobie jednak robi ze swoich całkiem poważnych problemów i regularnie gra na nosie służbom, publikując kolejne zdjęcia i filmiki ze swoich "kryjówek".

Wczoraj upadły celebryta opublikował w sieci nagranie ze świątecznymi życzeniami dla swoich "fanów". Na filmie, wyraźnie poruszony i wzruszony Kaszubski, ostrzega internautów, że "marzenia mogą się spełnić" i trzeba być rozważnym.

"Cześć kochani, dzisiaj wigilia, pierwsza, którą spędzę totalnie sam. Może nie do końca, bo z pieskiem. Chciałbym życzyć wam wspaniałych świąt, abyście mieli z kim zjeść posiłek, do kogo się przytulić. Mam nadzieję, że w nowym roku spełnicie swoje marzenia, tylko uważajcie,  o czym marzycie - marzenia mogą się spełnić. Walczyłem, walczę i będę walczyć  i wygram. Chcę życzyć wszystkiego co najlepsze tej specjalnej grupie poszukiwawczej a zwłaszcza tej sędzi z sądu okręgowego która wydała tę decyzję nie otwierając akt, bo spieszyła się w piątek do domu" - mówi Piotr Kaszubski.

Czego życzycie mu w te święta?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Kaszubski - Poszukiwany listem gończym!