Xavier Wiśniewski jest synem Michała Wiśniewskiego i jego drugiej żony Marty Wiśniewskiej "Mandaryny". Od najmłodszych lat jest obecny w show-biznesie i już jako niemowlę, występował w rodzinnym reality-show rodziców "Jestem jaki jestem". Był to pierwszy tego rodzaju program w Polsce, który porównuje się do show Kardashianów.

W jednym z wywiadów dla "Gali" Michał Wiśniewski wyznał, nie żałuje pokazywania codziennego życia na wizji: -To był naprawdę dobry interes - za trzy miesiące pracy zarobiłem milion dolarów! Razem z moją ówczesną żoną Martą udowodniliśmy, że Polacy mają do siebie dystans. Byliśmy jak zwykłe słoiki, które szpanują popularnością i kasą.

Xavier Wiśniewski świętuje 18. urodziny

Xavier Wiśniewski obchodził wczoraj swoje 18. urodziny. Mama nastolatka postanowiła zorganizować mu przyjęcie, na które zaprosiła jego bliskich. Ze względu na panującą pandemię impreza miała charakter kameralny, ale na zdjęciach z wydarzenia widzimy, że nie zabrakło na niej siostry Xaviera - Fabienne, a także Michała Wiśniewskiego z piątą żoną Polą.

Urodziny Xaviera relacjonowały na Instagramie jego siostra i mama. Zdjęcia obejrzycie w naszej galerii.