"You Can Dance - Nowa generacja" zadebiutuje na antenie TVP jesienią. Wiemy już, że program poprowadzi Ida Nowakowska i kto zasiądzie w jury obok Agustina Egurroli. To duże zaskoczenie - telewizja publiczna postawiła bowiem na nowe twarze. Kim są i jak w nowej roli poradzą sobie Misza Kostrzewski, tancerz, a prywatnie brat Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Klaudia Antos - tancerka, która występowała u boku Jennifer Lopez?

"You Can Dance - Nowa generacja" - kto w jury, kto poprowadzi?

Informacja o tym, że kultowy już program emitowany przez TVN przejęła TVP, wywołała sporo kontrowersji. Wielu tancerzy nawoływało do bojkotu nowej wersji show, odnosząc się do jawnych ataków publicznego nadawcy w kierunku społeczności LGBT (z którą identyfikuje się wielu tancerzy). Dużym zaskoczeniem był także transfer Agustina Egurroli z TVN do TVP. Choreograf od początku kariery związany TVN, po przejściu do telewizji publicznej "otrzymał" pochwalny reportaż o nim w "Wiadomościach", a dawni koledzy z TVN nie zostawili na nim suchej nitki. 

Kontrowersje nie wpłynęły jednak w żaden sposób na produkcje. Castingi do programu trwają. Wiemy już, że poprowadzi go Ida Nowakowska - niekwestionowana gwiazda TVP, określana jako "ulubienica stacji". Obok Egurroli za stołem jurorskim zasiądą natomiast Klaudia Antos i Misza Kostrzewski.

Kim jest Klaudia Antos, nowa jurorka "You Can Dance" w TVP?

Klaudia Antos to tancerka i choreografka, związana z Egurrola Dance Studio. W 2016 roku brała udział w programie "You Can Dance" w TVN. Rok temu zrobiło się o niej głośno. Antos wystąpiła podczas SuperBowl u boku Jennifer Lopez, a wrażeniami podzieliła się z redaktorką prowadzącą Gala.pl, Sandrą Hajduk. Tancerka pasjonuje się także fotomodelingiem.

ZOBACZ: Klaudia Antos o pracy z Jennifer Lopez: "To jedna z najbardziej wymagających osób, jakie poznałam"

Kim jest Misza Kostrzewski, brat Magłorzaty Rozenek-Majdan i juror "You Can Dance" w TVP?

Misza Kostrzewski jest utytułowanym tancerzem. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo. Teraz zajmuje się m.in. choreografią w operze w Lyonie.

Jest wybitnym tancerzem Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci - mówiła o nim siostra, Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie dla "Dzień dobry TVN".

Zdjęcie z planu nowego "You Can Dance" udostępnił na Instagramie Agustin Egurrola. Pozuje na nim w towarzystwie Antos i Kostrzewskiego. Znajdziecie je w naszej galerii

PRZECZYTAJ: Małgorzata Rozenek wybrała rodziców chrzestnych dla syna. To spore zaskoczenie