Jake Paul i Tana Mongeau wzięli udawany ślub - krzyczą nagłówki serwisów plotkarskich zza oceanu. Para amerykańskich youtuberów, którzy spotykają się ze sobą zaledwie od paru miesięcy, pod koniec lipca powiedziała sobie "tak" podczas ekscentrycznej uroczystości w Las Vegas. Wiele osób od samego początku twierdziła, że ceremonia zaślubin nie mogła być prawdziwa. Afera wybuchła jednak w momencie, gdy stacja MTV wyemitowała wypowiedź 21-latki, w której ta wyznaje, że bierze ślub ze starszym od niej o rok chłopakiem jedynie dla "zabawy i contentu".

Jake Paul i Tana Mongeau wzięli udawany ślub?

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Jake Paul i Tana Mongeau zarobili na swoich fanach prawdziwą fortunę. W dniu ślubu kontrowersyjnych twórców internetowych okazało się, że aby śledzić na żywo transmisję z tego wydarzenia, należy zapłacić 50 dolarów. W szczytowym momencie internetową relację ze ślubu miało śledzić aż 300 tys. osób, co oznacza, że na konto youtuberów mogło w ten sposób trafić niemal 15 mln dolarów.

Dodajmy, że Tana Mongeau teraz tłumaczy się, że jej słowa z wyemitowanego w telewizji nagrania zostały wycięte z o wiele dłuższego zdania. Youtuberka wyjaśnia także, że reality show z jej udziałem jest emitowane przez MTV ze sporym opóźnieniem.

Myślicie, że Jake Paul i Tana Mongeau naprawdę się pobrali?

SPRAWDŹ TEŻ: Jaclyn Hill - kim jest youtuberka, która sprzedawała skażone szminki?