Żabson to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli młodego pokolenia polskich raperów. 26-letni muzyk z roku na rok zdobywa coraz większą rzeszę oddanych fanów, którzy cenią go nie tylko za bezkompromisowe teksty utworów, ale także za jego oryginalny styl. Jego kawałki w serwisie YouTube zostały odtworzone setki milionów razy, a na Instagramie obserwuje go ponad 535 tys. osób.

Żabson, jak na rapera przystało, nie stroni od kontrowersji. Niedawno głośno było o jego nielegalnie zorganizowanym koncercie przy plaży w Brzeźnie, podczas którego fani nie stosowali się do zasad bezpieczeństwa związanych z sytuacją epidemiologiczną.

Żabson ma nową dziewczynę. Kim jest Lila Janowska?

Mimo ogromnej popularności, swoje życie prywatne Żabson stara się trzymać z dala od portali plotkarskich i błysków fleszy. Do tej pory o jego partnerkach nie wiadomo było zbyt wiele. Jak się jednak okazuje, swojego najnowszego związku raper nie zamierza ukrywać - tym bardziej, że nowa dziewczyna Żabsona to znana influencerka Lila Janowska, którą na Instagramie obserwuje ponad 200 tys. fanów.

O związku Żabsona i Lili Janowskiej zaczęło mówić się już w lipcu, kiedy to na ich profilach pojawiły się dwa bardzo podobne zdjęcia z Hiszpanii. Chociaż para pozowała na nich osobno, fani szybko skojarzyli, że fotografie zostały zrobione dokładnie w tym samym miejscu i opublikowane w krótkim odstępie czasu. Na potwierdzenie związku pary musieliśmy jednak czekać aż do teraz. Wczoraj na Instagramie Lili Janowskiej pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie z raperem.

Serdecznie gratulujemy!