Zac Efron - niekwestionowany idol nastolatek - od dawna jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Panie wzdychają do niego już od czasów "High School Musical", a grono jego wielbicielek z każdym rokiem stale rośnie. Na przestrzeni lat bardzo ewaluował także wizerunek aktora. Jak się okazuje nie zawsze na plus...

Zac Efron poprawił urodę? 

W ostatnim czasie, z okazji Dnia Ziemi Zac Efron wziął udział w internetowym musicalu. Jego pojawienie się w materiale wywołało duże poruszenie wśród fanów, którzy są zaniepokojeni wyglądem 33-latka. Sądzą, że artysta poddał się zabiegom medycyny estetycznej lub operacji plastycznej zmieniającej rysy twarzy.

Ich zdaniem gwiazdor przestał przypominać samego siebie - szczególnie, gdy porównamy jego fotografie z tymi z przeszłości. "Stałeś się chodzącą antyreklamą operacji plastycznych", "Nie mogę uwierzyć, że to Zac Efron", "Czy to na pewno jest Zac Efron?"- piszą zdumieni internauci. 

Zgadzacie się z takimi opiniami? W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia Zaca Efrona po wzbudzającej wiele emocji metamorfozie. 

ZOBACZ TAKŻE: Doda wygrała proces z chirurgiem plastycznym. Aby dowieść swoich racji, poddała się upokarzającym badaniom