Aby zmotywować do aktywności fizycznej i jednocześnie zrobić coś pożytecznego dla planety, firmy odpowiedzialne społecznie chętnie angażują się w akcje proekologiczne, lub same stają się ich autorami. Tak jest i tym razem. Firma LEDIN, prężnie działająca w branży oświetleniowej zainicjowała akcję #LEDbebetter trwającą przez cały lipiec i sierpień, będącą jednocześnie konkursem, w którym do wygrania jest rower.

Akcja #LEDbebetter - im więcej kilometrów, tym więcej drzew

Celem akcji jest zmotywowanie jak największej ilości osób do aktywności fizycznej i jednoczesnego wsparcia środowiska naturalnego. A w jaki sposób? Zasady są bardzo proste! 

1. Aby wziąć udział w konkursie i akcji #LEDbebetter, należy pokazać, ile kilometrów pokonaliśmy w biegu, marszu, na spacerze, albo na rowerze, oznaczając swoją social mediową aktywność hasztagami #LEDbebetter.

2. Następnie, udostępnić zdjęcie swojej aktywności, mapę trasy, start wyprawy z przyjaciółmi, osiągnięte cele – to, czym chcemy się pochwalić i tym samym włączyć się w akcję sadzenia drzew razem z LEDIN.

Przez każdy tydzień lipca i sierpnia, dzięki wysiłkom wszystkich uczestników, za przekroczenie każdej "trzydziestki' oznaczeń hasztagiem #LEDbebetter marka LEDline posadzi jedno drzewo. Dodatkowo osoby, które najaktywniej będą wspierały kampanię i pokonają najwięcej kilometrów, zostaną nagrodzone gadżetami od inicjatora akcji, a najlepszy z najlepszych otrzyma nagrodę główną, którą jest rower.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, w której wszyscy jesteśmy wygrani.

ZOBACZ TAKŻE: Przytyłaś w czasie lockdownu? Nie jesteś jedyna! Dietetyczka podpowiada, jak się zmotywować do aktywności i co jeść, by poczuć się lepiej w swoim ciele