Wellme Time to największa w Polsce platforma oferująca usługi Beauty i Wellness, która zapewnia klientce jakość obsługi i profesjonalizm w jej własnym domu.

Oferta Wellme Time

Oferta Wellme Time składa się z dwóch głównych filarów:

- Strefa Wellness, czyli masaże ciała, twarzy oraz zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało
- Strefa Beauty, która oferuje profesjonalny makijaż dzienny lub wyjściowy oraz stylizację włosów

Misja Wellme Time jest prosta: chcemy, aby każda kobieta czuła się wspaniale. I chcemy jej to ułatwić. Przyjęcie weselne, urodziny lub ważny event służbowy? Wellme Time zapewni profesjonalistów od makijażu i stylizacji włosów, którzy zaopatrzeni w potrzebne przyrządy przyjadą pod wskazany adres w danym terminie. Relaks po ciężkim dniu lub potrzeba prawdziwego odprężenia? Ekspert-Wellmista wykona masaż kobido, masaż zdrowotny, czy relaksacyjny, a także kosmetyczne zabiegi na twarz. Taka usługa z dojazdem pod wskazane miejsce zapewni Klientce pełną relaksację bez konieczności wychodzenia ze swojej strefy komfortu zacisza domowego.  

Rezerwacji dokonujemy online, wybierając rodzaj usługi, a także konkretną osobę, która do nas dojedzie. Ekspert przyjeżdża do domu we wskazanej przez nas porze, przy czym jego dostępność to 7 dni w tygodniu od godziny 7 rano aż do godziny 24! Tym samym powiedzenie „Nie mam czasu dla siebie” nie ma w pełni racji bytu. Kosmetolodzy, masażyści i styliści make-up oraz włosów przyjeżdżają z pełnym ekwipunkiem – rozkładanym łóżkiem, kuframi i wszystkimi urządzeniami, potrzebnymi do wykonania zabiegu. Klient musi tylko otworzyć drzwi, udostępnić przestrzeń i wygodnie usiąść lub się położyć. W trakcie wizyty można dokupić dodatkową usługę. Wszystkie płatności są regulowane online, zaś po wykonanym zabiegu otrzymujemy paragon, który potwierdza legalność świadczonych usług. Całość procesu zamówienia i realizacji usługi jest dostosowana pod wygodę Klienta – o czym świadczy fakt, że zamówioną usługę można anulować do 3 godzin od ustalonego terminu.

Pandemia w szybkim tempie wpłynęła na nasze przyzwyczajenia i zmobilizowała nas do przerzucenia się na usługi mobilne. Dzięki Wellme Time również usługi beauty są dostępne w zaciszu własnego domu, w cenie danego zabiegu. Taki styl dbania o siebie powszechny już jest w Nowym Jorku, Los Angeles czy Londynie, których mieszkańcy docenili wygodę i bezpieczeństwo zamawiając usługi beauty do domu. Również Polki mają możliwość skorzystania z  profesjonalnych usług beauty w swoim domu, czując się bezpiecznie, wygodnie i po prostu wspaniale. Ceny usług rozpoczynają się już od 169 zł.