Już w dziś, 14 lutego, zakochani na całym świecie świętują swój dzień - walentynki.Jest to wyjątkowy moment do wyrażenia swoich uczuć lub podgrzania istniejącej już miłości, nawet tej, która trwa już od lat. Mimo że walentynki są uważane za komercyjne święto, to jednak zapewne wiele zakochanych par lubi je spędzać na swój sposób.

Nie zapominajmy, że w show-biznesie jest mnóstwo gwiazd, które są szczęśliwe zakochane. A jak wiadomo w tym trudnym świecie pełnym pokus i nowych znajomości wyjątkowo ciężko utrzymać szczęśliwy związek. Jednak takie gwiazdy, jak Katarzyna Cichopek, Małgorzata Socha czy Michał Żebrowski wiedzą, jak to zrobić! Czy będą świętować walentynki? To bardzo prawdopodobne!

Katarzyna Cichopek jest żoną Marcina Hakiela od 20 września 2008 roku. Para poznała się podczas 2. edycji show "Taniec z gwiazdami". Mimo że niedawno media donosiły o kryzysie w małżeństwie Kasi i Marcina, to jednak para nigdy nie potwierdziła tych informacji. Para ma synka Adasia.

Z kolei Edyta Górniak po rozwodzie z Dariuszem Krupą w 2010 roku związała się z osobą spoza show-biznesu, prawnikiem Piotrem Schrammem. Gwiazda nie ukrywa swojego uczucia. Ostatnio - tłumacząc się z występu na wyborach Miss Polonia 2012, podczas którego zapomniała tekstu piosenki - przyznała, że jest "rozproszona miłością".

Michał Żebrowski również nie ukrywa uczucia do swojej żony, Aleksandry Adamczyk. Para zna się od dzieciństwa, ale w związku jest ze sobą od 2007 roku. 20 czerwca 2009 zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a rok później na świecie pojawił się ich syn. Obecnie Michał chętnie pokazuje się ze swoją ukochaną żoną na salonach, a ona nieustannie zachwyca wszystkich swoją urodą.

Również Paweł Małaszyński od lat jest w szczęśliwym związku. 17 sierpnia 2002 roku aktor ożenił się z Joanną Chitruszko, tancerką, choreografką i pedagogiem. 2 lata później urodził się syn pary − Jeremiasz. Jednak w przeciwieństwie do Michała Żebrowskiego, Paweł Małaszyński rzadko pokazuje się ze swoją żoną na salonach.

Nie zapominajmy także o szczęśliwym małżeństwie Małgorzaty Sochy i Krzysztofa Wiśniewskiego. Para wzięła ślub 5 lipca 2008 roku. Małgorzata i Krzysztof unikają skandali i medialnego rozgłosu. Według najnowszych doniesień, para oczekuje właśnie swojego pierwszego dziecka. Tę informację podał tygodnik "Na żywo", a potem sam Kuba Wojewódzki skomentował ją na łamach "Polityki". Dziennikarz przy okazji pogratulował aktorce.

Serialowa przyjaciółka Małgorzaty Sochy,Joanna Liszowska również tworzy szczęśliwe, choć nietypowe małżeństwo z Szwedem Olą Serneke. Para wzięła ślub 24 lipca 2010 roku. Rok później na świat przyszła ich córeczka Emma. Według medialnych doniesień, Joanna i Ola często muszą zmagać się ze sporą odległością. Gdy Joanna pracuje w Polsce, jej mąż przebywa wtedy w Szwecji.

Z odległością zapewne musi zmagać się również Anja Rubik i jej mąż Sasha Knezevic. W końcu oboje są modelami i dużo podróżują po świecie. Jednak to nie ma wielkie wpływu na ich związek. Para wzięła ślub 16 lipca 2011 roku. Często ze sobą współpracuje i razem stworzyła wspólny magazyn o modzie. Patrząc na wspólne zdjęcia Anji i Sashy, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że oboje są dla siebie stworzeni! A do tego bardzo zakochani.

Zakochana jest również Katarzyna Zielińska w swoim wieloletnim partnerze Wojciechu Domańskim. Według medialnych doniesień, jakiś czas temu para się zaręczyła. Na razie nie wiadomo, kiedy zakochani wezmą ślub.

Warto również przypomnieć, że tegoroczne walentynki zapewne będą wyjątkowym świętem dla "nowych" par w show-biznesie. Mowa o związkach takich gwiazd, jak: Monika Richardon i Zbigniew Zamachowski czy Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk.