Nie żyje Katarzyna Papiernik. 53-latka była odpowiedzialna za dobór strojów dla prezenterów "Pytania na śniadanie". Przyczyną śmierci garderobianki był koronawirus, o czym jako pierwszy poinformował Tomasz Kammel, który zrobił to przy okazji przyjęcia szczepionki na COVID-19.

Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z "Pytania na śniadanie", która zmarła na COVID - zaszczepiłem się - oznajmił.

Żałoba w "Pytaniu na śniadanie"

Nieoczekiwane odejście kobiety wstrząsnęło całą produkcją. Koleżankę z pracy upamiętnił Tomasz Wolny, gospodarz śniadaniówki, który w mediach społecznościowych zamieścił pożegnalny post. Prezenter nie ukrywa, że jest to dla niego bardzo trudny czas.

Nie wierzę, bo po prostu nie sposób uwierzyć w to, że wchodzisz do naszej garderoby, w której witała cię Kasia... i już nigdy się tu nie spotkamy, nigdy nie zobaczymy... Kiedy wpadasz do "Pytania na śniadanie" o świcie, to niezależnie od pory roku zawsze jesteś zmarznięty i mocno przetrącony przez tę porę dnia, ale tu witała cię Kasia tym radosnym: "Dzień dobry kochany” i od razu robiło się ciepło, przytulanie, tak rodzinnie...

Czas przeszły z trudem przechodzi przez gardło. Kasia była dla nas uosobieniem ciepła, serdeczności, wiecznej pogody. Zawsze pomocna, staranna, opiekuńcza... I nagle te kilka kroków z garderoby do studia stało się tak trudne, bo Kasi z nami nie ma... choć tak bardzo walczyła, żeby być... Widocznie w tej niebiańskiej garderobie, potrzebny był kolejny Anioł... I choć z całego serca w to wierzymy i o to się modlimy, to łącząc się z Jej wspaniałą Rodziną w bólu... po ludzku serce pęka i bardzo, nasza Kasiu, będzie nam Ciebie brakować... Spoczywaj w pokoju... Do zobaczenia - czytamy. 

Wpis został opatrzony nagraniem, w którym Wolny wspomina panią Kasię. Łzy same cisną się do oczu...

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Wolny stracił bliską osobę: "Odeszła za wcześnie, nie wierzę"