ZAQUAD stworzył kolecję dla The Blonde Salad! Polska marka połączyła siły z The Blonde Salad, internetową platformą stworzoną przez najpopularniejszą blogerkę modową na świecie, Chiarę Ferragni. W efekcie współpracy powstała ekskluzywna, limitowana kolekcja kapsułowa.  Współpraca ZAQUAD z The Blonde Salad jest niezwykle ważnym punktem w rozwoju polskiej marki i sukcesem, którego nie sposób nie docenić. Właścicielka serwisu – Chiara Ferragni, jak podaje magazyn Forbes, jest bowiem najbardziej wpływową influencerką modową na świecie. W 2016 roku serwis The Blonde Salad wprowadził innowacyjną platformę e-commerce, która współpracuje ze starannie wyselekcjonowanymi markami. Do tej pory platforma może pochwalić się współpracą z takimi markami, jak: Rebecca Minkoff, Elizabeth Arden, Superga czy nawet Giuseppe Zanotti. Jak udało nam się ekskluzywnie dowiedzieć, dziś do tego grona zalicza się także polska marka ZAQUAD!

ZAQUAD łączy siły z Chiarą Ferragni

ZAQUAD to koncept modowy, którego projekty noszą takie gwiazdy jak Maffashion, Anna Lewandowska, Anna Skura, Małgorzata Rozenek, Paulina Sykut-Jeżyna czy Sandra Kubicka. We współpracy z Chiarą Ferragni i The Blonde Salad, powstała limitowaną kolekcję dla kobiet - błyszcząca i urocza, wnosząca powiew świeżości i podkreślająca młodość. Kapsułowa kolekcja składa się z trzech sukienek: siatkowanej z haftami w gwiaździsty wzór, dostępnej w dwóch kolorach: atramentowej czerni i delikatnej bieli oraz połyskującej mini z cekinami.

Kolekcja ZAQUAD x The Blonde Salad jest już dostępna na www.theblondesalad.com. Zobacz zdjęcia kolekcji w naszej GALERII --->