Wyprzedaż Zara zima 2020: kiedy się zacznie? Dla wszystkich fanów przecen w hiszpańskiej sieciówce mamy dobrą wiadomość - już wkrótce w sklepach stacjonarnych oraz online, modne ubrania i dodatki będziemy mogli kupić nawet do 50% taniej. Jeśli sieciówka zdecydowałaby się zorganizować przeceny tak, jak w ubiegłym roku, wyprzedaż w aplikacji mobilnej oraz w sklepie online zara.com rozpoczęłaby się prawdopodobnie dopiero po świętach. Tym razem, ze względu na wprowadzone przez rząd obostrzenia (galerie handlowe zamknięte od 28 grudnia do 17 stycznia), Zara rusza z wyprzedażami wcześniej! 

Zara wyprzedaż zima 2020: kiedy?

Wyprzedaż w Zara rozpocznie się jużw piątek 18 grudnia. O godzinie 21:00 zakupy będą mogli zrobić użytkownicy aplikacji mobilnej, a godzinę później ruszą rabaty na zara.com. Do sklepów stacjonarnych przecenione artykuły trafią w sobotę 19 grudnia. Warto zaznaczyć, że z powodu zamkniętych galerii handlowych, po 24 grudnia nie odbierzemy zamówień złożonych online w sklepach stacjonarnych marki - sieciówka będzie oferowała jedynie dostawę na adres domowy. Tego typu wysyłka do tej pory była darmowa przy zamówieniach powyżej 200 zł. 

Podczas pierwszej tury przecen wybrane produkty Zary będzie można kupić taniej o 20% lub nawet 50%. Na te największe obniżki - do 70% - trzeba będzie jednak poczekać zapewne kilka tygodni.