Kiedy zacznie się letnia wyprzedaż w Zarze 2020? Dla wszystkich fanów przecen w hiszpańskiej sieciówce, mamy dobrą wiadomość - już wkrótce będziemy mogli upolować modne rzeczy nawet do -60% taniej. Zara poinformowała już swoich klientów, że wyprzedaż lato 2020 zacznie się w środę 17 czerwca o 20.00. Klienci będą mogli zrobić zakupy w niższych cenach za pośrednictwem aplikacji mobilnej marki. Przeceny w sklepach stacjonarnych i online ruszą dzień później, w czwartek 18 czerwca.

Jeśli planujecie zakupy w aplikacji, lepiej przygotujcie już koszyki - z naszego doświadczenia wynika, że Zara zazwyczaj uruchamia przeceny chwilę wcześniej, a czasami zdarza się, że strona jest przeciążona i zawiesza się. Warto więc zawczasu wybrać produkty, na których nam zależy i pilnować, aby się nie wyprzedały.

Zara wyprzedaż lato 2020 - kiedy się zaczyna?

Wyprzedaż w Zarze została ogłoszona w aplikacji mobilnej. Po raz pierwszy powstała nawet specjalna zakładka z wcześniej dodanymi produktami, które będzie można kupić w obniżonych cenach. Co więcej, sieciówka podała ceny po rabatach, jakie będą obowiązywały w pierwszej turze wyprzedaży. Ma to ułatwić klientom wcześniejsze zaplanowanie zakupów i zdecydowanie się na konkretne produkty. 

W ubiegłym roku Zara specjalnie z okazji pierwszego dnia wyprzedaży, wydłużyła godziny otwarcia wybranych sklepów aż do godziny 22.00. Czy tak będzie również w tym roku? Jak tylko pojawi się oficjalna wiadomość Zary, damy Wam znać.