Jesień to idealny czas, by poeksperymentować z ubraniami i odświeżyć swoją garderobę. Nic dziwnego, że w tym czasie bardzo bacznie obserwuje się stylizacje gwiazd, które zawsze na bieżąco są z najnowszymi trendami. Co w tym sezonie jest modne?

Modne płaszcze – jesień 2016

Większość gwiazd w tym sezonie decyduje się na długie płaszcze w odcieniach beżu i brązu. Czarny płaszcz odchodzi już w zapomnienie. Beż to aktualnie najmodniejszy kolor tego sezonu. Nic dziwnego, że sięgają po niego polskie gwiazdy. Na takie okrycie zdecydowały się chociażby Marcelina Zawadzka, Grażyna Wolszczak czy Agnieszka Kaczorowska. Jedne postawiły na oversizeowe, inne na bardziej dopasowane płaszcze. 

Na szary obszerny płaszcz zdecydowała się między innymi Paulina Sykut-Jeżyna. Oversizowy płaszcz idealnie maskuje ciążowy brzuszek prezenterki. Gwiazda pojawiła się w nim na oficjalnym spotkaniu z gwiazdami w Solar Concept Store. Na szary płaszcz zdecydowała się również Natalia Siwiec.

Część gwiazd postanowiła zaszaleć i postawiła na dość oryginalne płaszcze w różnych kolorach, wzorach. Niekoniecznie są one praktyczne, ale z pewnością robią wrażenie. Anita Sokołowska, aktorka znana z serialu Przyjaciółki pojawiła się niedawno w …białym płaszczu. Z kolei Reni Jusis zdecydowała się na szary płaszcz, ale w pasy tworzące dużą kratkę. Na ciekawy płaszcz postawiła również Katarzyna Zielińska, która miała na sobie płaszcz w kolorze …pudrowego różu!

Zobaczcie w naszej galerii najmodniejsze jesienne płaszcze tego sezonu!