27 lutego odbyła się promocja wiosennej ramówki TVP. Czym w tym sezonie zaskoczy nas stacja? Telewizja Polska przede wszystkim stawia na seriale historyczne takie jak „Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać” oraz „Wojenne dziewczyny”. Pojawi się też parę nowości w  tym program poranny „Dzień dobry, Polsko!”, który zastąpi dotychczasową „Kawa czy herbata?”.

Wczorajszego wieczoru w gmachu Telewizji Polski pojawiła się plejada gwiazd stacji. Na prezentacji wiosennej ramówki nie zabrakło Marceliny Zawadzkiej, Joanny Racewicz oraz Anny Popek. Pojawiła się także Paulina Chylewska, która weźmie udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Na czerwonym dywanie królowały kreacje w odważnych kolorach. Joanna Racewiczzdecydowała się na elegancką krwistoczerwoną suknię do ziemi. Paulina Chylewska postawiła na różowy kombinezon. Ciekawy kombinezon  miała na sobie tego wieczoru również Marieta Żukowska.

Marcelina Zawadzka poszła w elegancję i zdecydowała się na białą sukienkę. Podobnego wyboru dokonała Sylwia Juszczak. W zaskakującej stylizacji pokazała się Edyta Olszówka, która miała na sobie bluzkę i spódnicę w identycznych wzorach, ale innych kolorach.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się gwiazdy!