Zayn Malik zapłacił za seks 41-latce?! Jak donosi The Sun, były członek One Direction miał umawiać się na sekretny seks z 41-letnią masażystką, zaledwie kilka tygodni po zerwaniu z Gigi Hadid. O 16 lat starsza od niego, Enrica Petrongari postanowiła dopiero teraz opowiedzieć całą historię mediom i sama przyznała, że ​była oszołomiona, kiedy zaczęła dostawać od Zayna dwuznaczne wiadomości. Wokalista miał m.in. wyznać jej, że lubi dziewczyny z "dużą pupą" oraz prosić o seksowne selfie po tym, jak odwiedziła jego nowojorski apartament i wykonała standardowy masaż. Enrica wyznała, że nie spodziewała się zainteresowania ze strony mężczyzny, który dopiero co rozstał się ze swoją piękną dziewczyną, supermodelką. Przypomnijmy, że Gigi Hadid i Zayn Malik zerwali ze sobą kilka miesięcy temu. Zakochani nie mogli jednak zbyt długo bez sobą wytrzymać i niedługo potem do siebie wrócili. Czyżby po tym, jak Enrica Petrongari wyjawiła sekret Malika, w ich związku znów szykowały się kłopoty?

Zayn Malik zapłacił za seks 41-latce?

Zayn Malik miał umówić się na kolejny masaż z Enricą Petrongari i przejść od słów do czynów. Jak twierdzi masażystka, wokalista zaczął od trzymania jej za rękę: 

"Powiedział mi, że mogę czuć się swobodnie i nie denerwować się. Że jestem bardzo atrakcyjna i mam wspaniałe ciało. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy skupił swoją uwagę na mnie - 41-letniej kobiecie z krągłościami. Powiedział mi, że lubi dziewczyny z dużymi pupami. Sprawił że poczułam się wyjątkowo. Ale po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, że on po prostu mnie wykorzystuje."

Zayn miał nazywać Enricę "włoską boginią", ale kiedy było po wszystkim i dostał to, czego chciał, bardzo szybko się zdystansował:

"Powiedział mi, że już nie zależy mu na masażach - po prostu chciał mnie tutaj. Dobrze się bawiliśmy. Ale potem wydawał się nieuprzejmy i bezinteresowny. Nigdy tak naprawdę nie spędziliśmy razem czasu poza jego apartamentem".

Na potwierdzenie swojej historii, Enrica Petrongari zamieściła zdjęcie apartamentu Zayna Malika w sieci.

Jak myślicie, co na to Gigi? Będzie zadowolona, że jej chłopak tak szybko pocieszył się po rozstaniu z nią?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urban life #newyork#picoftheday#

Post udostępniony przez Enrica Petrongari (@enricapetrongari) Paź 1, 2018 o 2:05 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fitness#mood#healthyfood#holistichealing#crunchgym

Post udostępniony przez Enrica Petrongari (@enricapetrongari) Paź 1, 2018 o 5:11 PDT