W ubiegłym roku wiele par z wieloletnim stażem się rozstało bądź rozwiodło. Wspomnijmy choćby o Angelinie i Bradzie. Dziś ich miejsce przejmują kolejne show-biznesowe pary, które szybko zyskują popularność. Wśród nich są Zayn Malik i Gigi Hadid. Kim jest najgorętsza para w Hollywood?

Zayn Malikwypłynął na fali popularności zespołu One Direction. W 2015 roku po raz pierwszy zaczęto plotkować o solowej karierze Zayna. Oficjalnie muzyk potwierdził informację w marcu tego samego roku i rozpoczął przygotowania do swojej pierwszej solowej płyty. Okazała się ona dużym sukcesem!

O partnerce Malika zaczęto natomiast intensywnie mówić od stycznia 2016 roku, kiedy to Zayn wydał teledysk do piosenki „Pillowtalk”. Wystąpiła w nim… piękna Gigi Hadid. Wcześniej Gigi spotykała się z Harrym Stylesem, członkiem One Direction. To właśnie przez niego, podczas jednej z imprez, para się poznała.

Dziś Zayn Malik i Gigi Hadid są jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Młodzi, piękni, bogaci, z sukcesami na koncie. Hadid została m.in. modelką roku i wystąpiła na okładce chyba każdego prestiżowego magazynu o modzie. Zakochani chętnie dzielą się swoim uczuciem na portalach społecznościowych i nie tylko. W kwietniu ubiegłego roku para wspólnie wzięła udział w romantycznej sesji zdjęciowej dla amerykańskiego Vouge’a.

Jakiś czas temu mówiono o tym, że Zayn oświadczył się Gigi! Niestety, modelka podobno odmówiła przyjęcia pierścionka zaręczynowego. Dziś mówi się, że Gigi zmieniła zdanie i jednak przyjęła oświadczyny wokalisty. Za dowód amerykańskie media przytaczają zdjęcia, na których na jednym z palców modelki błyszczy pierścionek z diamentem. Nieco gorzej układa się życie miłosne Belli Hadid, młodszej siostry Gigi, która również jest modelką. Bella niedawno rozstała się z piosenkarzem The Weeknd, który szybko znalazł pocieszenie w ramionach Seleny Gomez...

ZOBACZ: GIGI HADID - przyjaciółka Kendall Jenner, dziewczyna Zayna Malika. Kim naprawdę jest Gigi Hadid?

Czyżby szykował się ślub roku? Czy Gigi i Zayn pochwalą się zdjęciami z niego na Instagramie...? Zobaczcie tymczasem w naszej GALERII urocze wspólne zdjęcia pary.

 

❤️ @voguemagazine by @mariotestino on stands in May!! xx

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gigi Hadid (@gigihadid) 5 Kwi, 2016 o 10:23 PDT