Zbigniew Wodecki przebywa obecnie w jednym z warszawskich szpitali. Leży tam od ponad tygodnia. Wodecki miał udar. Oficjalnie informacje o udarze mózgu Zbigniewa Wodeckiego potwierdził jego menadżer. Muzykiem opiekują się obecnie jego dzieci: dwie córki i syn. To oni podjęli decyzję o tym, aby w celu złagodzenie skutków udaru wprowadzić Wodeckiego w stan śpiączki farmakologicznej. Ponadto wpadli na pomysł, jak mogą zniwelować stres, na który organizm artysty jest narażony w czasie tak dużego kryzysu zdrowotnego. Okazuje się, że na stan zdrowia Wodeckiego zbawiennie może zadziałać... muzyka! O co dokładnie chodzi? Wyjaśniamy poniżej.

ZOBACZ: ZBIGNIEW WODECKI wróci na scenę? Wiemy, jakie są rokowania po udarze muzyka!

O pomyśle rodziny Zbigniewa Wodeckiego donosi informator w dzisiejszym „Fakcie”:

Bliscy zadbali o to, aby nawet w szpitalu artysta był otoczony muzyką. Dlatego też puszczają mu jego ulubionych kompozytorów: Bacha i Mozarta. Personel szpitala przystał na tę prośbę. Wynika to z tego, że zawsze gdy było mu źle, mówił, że siłę dodają mu kompozycje tych kompozytorów. Wszyscy mają nadzieję, że i tak będzie tym razem…”

POLECAMY TEŻ: ZBIGNIEW WODECKI jest już przytomny i ma się lepiej!

My również mamy taką nadzieję! W końcu trudno sobie wyobrazić polską scenę muzyczną bez Zbigniewa Wodeckiego. Przypomnijmy, że pod koniec 2016 roku, podczas Róż Gali, Wodecki wystąpił przed liczną publicznością zgromadzoną w Ufficio Primo w Warszawie. Artysta zaśpiewał "Zacznij od Bacha" oraz zagrał na trąbce.

Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz pojawi się na estradzie przy okazji różnych koncertów, benefisów i festiwali! Panie Zbigniewie, czekamy na Pana!

Zobaczcie też, jak Zbigniew Wodecki wraz z córkami pozował w sesji dla "Gali">>