Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku w wieku 67 lat. Z okazji pierwszej rocznicy śmierci tego wybitnego muzyka na rynku ukazuje się wyjątkowe wydawnictwo. "Dobrze, że jesteś" to ostatnia, niedokończona płyta Wodeckiego, która, ku uciesze wiernych fanów wokalisty, dzięki staraniom rodziny i wysiłkom muzycznych przyjaciół jednak została wydana. Jak informuje córka Wodeckiego, Katarzyna Wodecka-Stubbs, jest to nagrany w pełni na żywo album z surowymi wersjami piosenek, które nie zostały poddane żadnym dodatkowym obróbkom. Niektóre z nich nie mają nawet słów - Zbyszek zaśpiewał je samymi dźwiękami, które miały być wskazówką dla autorów tekstów na płytę.

Nowa płyta Zbigniewa Wodeckiego po śmierci

Premierę pośmiertnej płyty Zbigniewa Wodeckiego zaplanowano na 23 maja 2018 roku. Album dostępny jest m.in.  w sieci salonów Empik w całej Polsce. Poniżej znajdziecie pełną listę utworów, który trafiły na krążek:

Zbigniew Wodecki - "Dobrze, że jesteś" - tracklista:

 1. Dobrze, że słońce
 2. Give it a moment
 3. Na paluszkach
 4. Tylko ty
 5. Chwytaj dzień
 6. Sobą być
 7. Piosenka pierwszego olśnienia jazzem
 8. Nie ma jak Bacharach
 9. Wykidajło czas
 10. Nad wszystko uśmiech twój
 11. Kod dostępu
 12. Nauczmy się żyć obok siebie
 13. Good night love

Zdjęcia Zbigniewa Wodeckiego znajdziecie w GALERII >>. Teledysk do piosenki "Chwytaj dzień" z Kayah możecie w całości obejrzeć poniżej:

ZOBACZ: WNUK ZBIGNIEWA WODECKIEGO idzie w jego ślady! Leo Stubbs odziedziczył talent po dziadku?