Jeszcze kilka miesięcy temu Zbigniew Wodecki chwalił się , że przygotowuje kolejny, dopracowany album. Informacje te potwierdził menedżer zmarłego gwiazdora, Mariusz Nowicki:

„Wiem, że Zbigniew miał nagrany jeden utwór na nową płytę. Istnieje możliwość, że tych gotowych piosenek jest więcej. Za jakiś czas będziemy ich szukać. Pewne jest też, że nuty innych utworów miał zapisane na kartkach…”

Zbigniew Wodecki jeszcze w styczniu zapewniał media, że zebrał materiały na kilkanaście utworów! Wydanie swojej ósmej płyty zapowiadał w dzienniku „Fakt”:

„To będą same nowe piosenki. Muzyka od zawsze gra w moim sercu. Będą to więc utwory przyjemne, energetyczne i pod nogę!”

Miejmy nadziej, że artysta zarchiwizował swoje nowe utwory, jego rodzina do nich dotrze i wyda zgodę na ich wydanie w formie albumu już wkrótce. Jeżeli ukaże się choć część tych nagrań, fani Zbigniewa Wodeckiego na pewno będą wniebowzięci!

ZOBACZ: POGRZEB ZBIGNIEWA WODECKIEGO W Krakowie. Kto się pojawił? Kogo zabrakło? [RELACJA + GALERIA]

Przypomnijmy, Zbigniew Wodecki został pochowany 30 maja na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. W ostatniej drodze artyście towarzyszyła rodzina, przyjaciele i tłumy fanów. Na krakowskim cmentarzu zjawili się m.in. Andrzej Grabowski, Jerzy Fedorowicz , Kinga Rusin, Jolanta Kwaśniewska, Artur Andrus i Kuba Badach.

CZYTAJ TEŻ: ZBIGNIEW WODECKI Zostawił po sobie spory majątek! Okazuje się, że był dobrym biznesmenem

Uwielbiany przez Polaków artysta zmarł 22 maja. Żona i dzieci byli przy nim do ostatniej chwili. Przyczyną śmierci były najprawdopodobniej powikłania po przebytym udarze.