W jakim stanie jest Zbigniew Wodecki? Kiedy artysta wyjdzie ze szpitala i wróci do koncertowania? Dziennikowi „Fakt” udało się porozmawiać z Grzegorzem Łozą, chirurgiem ze szpitala z Opola Lubelskiego, który specjalizuje się w przypadkach podobnych do Wodeckiego. Lekarz wypowiedział się w gazecie na temat stanu zdrowia muzyka. Jak powiedział, póki co trudno określić, czy Zbigniew Wodecki wróci do pełnej sprawności. A nawet jeśli się tak stanie, to zapewne zajmie to dużo czasu:

Czas rekonwalescencji przy tym zaburzeniu to nawet kilka lat… Ludzie często nie wracają do formy sprzed udaru. Jeśli udar pana Zbigniewa Wodeckiego był rozległy, to nie wróży dobrze. Mogą pojawić się problemy z głosem, poruszaniem się, kojarzeniem…

ZOBACZ: ZBIGNIEW WODECKI jest już przytomny i ma się lepiej!

Te informacje na pewno wstrząsnęły fanami Wodeckiego, którzy jeszcze niedawno mogli się cieszyć jego talentem na scenie. Muzyk był m.in. gościem specjalnym ostatniego rozdania Róż Gali. Wtedy to Zbigniew Wodecki zaśpiewał na żywo hit "Zacznij od Bacha", a także wspaniale zagrał na trąbce, za co dostał moc oklasków od publiczności. Zaraz po udarze Wodeckiego wszystkie jego koncerty zostały odwołane.

PRZECZYTAJ TEŻ: ZBIGNIEW WODECKI Z CÓRKAMI - tak rodzina Wodeckich pozowała "Gali" przed laty.

Artystą zajmują się obecnie jego dwie córki, Joanna i Katarzyna, oraz syn. Mamy nadzieję, że obecność dzieci u boku pomoże Wodeckiemu szybko i efektywnie wrócić do pełnej sprawności! Serdecznie mu tego życzymy i już nie możemy doczekać się kolejnego występu artysty!