O małżeństwie Zbigniewa Wodeckiego z jego żoną Krystyną krążą już legendy i wiele sprzecznych doniesień. Z jednej strony od lat słyszy się o tym, że zmarły przed rokiem wybitny muzyk miał problemy z dochowaniem wierności wobec swojej ukochanej, a z drugiej, inni znajomi gwiazdora zapewniają, że Zbyszek nigdy w życiu nie zdradziłby swojej żony. Wodeckiego posądzano o bliskie relacje m.in. z dziennikarką Zofią Czernecką, piosenkarką Renatą Zarębską i aktorką Olgą Bończyk. Jaka jest więc prawda na temat małżeństwa Wodeckich? Wątpliwości postanowił rozjaśnić przyjaciel rodziny.

- Był zbyt odpowiedzialny, zbyt oddany rodzinie, by pozwolić sobie na chwile zapomnienia - zapewnia informator "Na żywo".

Czy Zbigniew Wodecki był zatem zupełnie wolny od jakichkolwiek pokus? Absolutnie nie. Nie jest jednak prawdą, że autor przeboju "Zacznij od Bacha" miał w planach rozstać się ze swoją żoną.

- Zbigniew był czarującym mężczyzną, miewał fascynacje, ale żadnej do końca nie uległ. Nigdy nie chciał rozwodu z Krystyną - zdradza przyjaciel Wodeckich w rozmowie z magazynem.

Zbigniew Wodecki wziął ślub 30 czerwca 1971 roku i był żonaty z Krystyną aż do samej śmierci. Jak to bywa w małżeństwach z takim długim stażem, ich relacja nie zawsze wyglądała idealnie.

Byli przyjaciółmi na dobre i na złe, choć zdarzały się momenty, w których miała dość i pakowała walizki - ujawnia znajomy pary.

Myślicie, że wypowiedź przyjaciela rodziny ostatecznie zakończy domysły na temat małżeństwa Wodeckich? Zdjęcia zmarłego w maju zeszłego roku artysty znajdziecie w naszej GALERII >>