Rozpady związków w Hollywood to coś, co już dziś specjalnie nie szokuje. Przez show-biznes od zawsze przewija się wiele par, których dziś nawet nie pamiętamy. Gdy dochodzi do zdrady jednego z partnerów, media rozpisują się w poszukiwaniach tego, kto dopuścił się niecnego czynu, kiedy i - najważniejsze - z kim. Niestety, najczęściej zdradzane są kobiety. Ostatnio w Hollywood coraz częściej słyszy się o zdradach z …nianiami! Które gwiazdy przegrały ze swoimi opiekunkami do dzieci?

Aktualnie za oceanem najgłośniejszym tematem w show-biznesie jest rozwód Jennifer Garner z Benem Affleckiem. Para była jedną z najsympatyczniejszych w Hollywood. Byli razem od 2005 roku, mają trójkę uroczych dzieci i nikt nie przypuszczałby, że ich małżeństwo się rozpadnie. Para rozstała się pod koniec czerwca zeszłego roku. Od dawna mówiono o kryzysie w ich związku, ale para nie komentowała plotek. W przeddzień 10. rocznicy ślubu oświadczyli jednak, że planują rozwód. Media natychmiast rozpoczęły spekulacje, czy przyczyną rozstania pary nie jest przypadkiem romans aktora z nianią Christine Ouzounian. Plotka przez dłuższy czas żyła własnym życiem i dopiero miesiąc temu Jennifer oficjalnie odniosła się do niej, stwierdzając, że nie, nie to było przyczyną jego rozstania, i gdyby mogła cofnąć czas, nadal wyszłaby za Afflecka za mąż. Ale wszyscy i tak wiedzą swoje...

Tuż przed aferą z Jennifer Garner Hollywood żyło natomiast romansem Gavina Rossdale’a, ukochanego męża Gwen Stefani. Para była razem 13 lat, wspólnie wychowywali trójkę synów. O romansie męża z nianią Mindy Mann piosenkarka dowiedziała się w lutym ubiegłego roku. Jak? Podobno artystka przejrzała wiadomości męża i znalazła jego korespondencję z nianią. Mindy szybko została zwolniona, a Gavin Rossdale wciąż utrzymywał, że to był zaledwie „flirt”. Kilka miesięcy później przyznał się jednak do romansu, który podobno trwał... aż trzy lata! W tym czasie Gwen Stefani była w ciąży z trzecim synem, Apollo. Decyzja o rozwodzie była natychmiastowa. Dziś zagraniczne media doszukują się kolejnej sensacji. Porównując zdjęcia Gwen i Mindy, widać, że niania ogromnie inspirowała się stylem artystki. Mówi się, że niania za wszelką cenę chciała wyglądać jak Gwen. Dziś skandal z Mindy w tle jest dla Stefani daleką przeszłością. Artystka spotyka się aktualnie z Blakiem Sheltonem. Mówi się, że myślą nawet o ślubie.

Sienna Miller i Jude Law - był to związek słynący z przeplatanki wzlotów i upadków. Po raz pierwszy para spotkała się w 2003 roku na planie filmowym produkcji „Alfie”. On grał uwodziciela, ona jedną z jego wielu kochanek. Miłość od pierwszego wrażenia, płomienny romans, szybkie zaręczyny. W 2005 roku doszło jednak do skandalu. Okazało się, że Daisy Wright, niania trójki dzieci (z poprzedniego małżeństwa Juda z Sadie Frost), zaopiekowała się również aktorem... Aktor publicznie przyznał się do zdrady. Piękna Sienna, ulubienica Brytyjczyków, nie mogła mu tego wybaczyć i para natychmiast się rozstała. Co prawda, Sienna i Jude odnowili swój związek w 2009 roku,ale dwa lata później znów się rozstali. Dziś każde z nich ma innych partnerów.

Arnold Schwarzeneger i prezenterka telewizyjna, Maria Shriver, byli małżeństwem przez 25 lat. Para ma dwóch synów i dwie córki. Niestety, ich małżeństwo nie zawsze było kolorowe. Gdy w 2011 roku do posiadłości pary wprowadziła się wieloletnia gospodyni domu, Mildred Baena wraz z synem, zaczęto plotkować. Przyjazne komentarze na temat urody 13-letniego Jospeha, syna Mildred, szybko przerodziły się w złośliwości. Otóż niebawem zauważono podobieństwo Josepha do Arnolda Schwarzeneggera. Sprawy potoczyły się bardzo szybko. Przez kolejne dni wszyscy zastanawiali się, czy faktycznie syn Mildred to również syn gwiazdora filmów akcji. Początkowo gospodyni rzewnie zaprzeczała plotkom o romansie, ale dłużej nie była w stanie tego ukrywać. Sam Arnold Schwarzeneger po latach przyznał się do płomiennego romansu z pomocą domową. Co więcej, podobno do tej pory zgłaszają się kobiety, które zapewniają, że miały z nim romans z byłym gubernatorem Kalifornii...