Gwiazdy z Hollywood coraz częściej zdradzają szczegóły ze swojego życia na Instagramie. Na ich oficjalnych portalach społecznościowych mamy okazję oglądać każdy moment ich życia - jak świętują urodziny dzieci, co mają na sobie, gdy wychodzę na różne medialne wydarzenia, a nawet co jedzą. 

Popularnością, zwłaszcza ostatnio, cieszą się rocznice ślubów. Niedawno podziwialiśmy zdjęcia zamieszczone przez Instagramie z okazji 17. rocznicy uroczystości z udziałem Victorii i David Beckhamów.

Przeczytaj także: Victoria i David Beckham świętują 17. rocznicę małżeństwa. Zobacz archiwalne zdjęcia z ich ślubu >>

Rocznicę ślubu uczciła również inna zakochana para - Channing Tatum Jenna Dewan. Zakochani poznali się na planie Step Up – Taniec zmysłów, który światło dziennie ujrzał dokładnie 10 lat temu. Z kolei zaledwie kilka dni temu para obchodziła 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji Channing i Jenna dodali na Instagrama urocze zdjęcia.

Przeczytaj także: Channing Tatum i Jenna Dewan świętują 7 rocznicę ślubu. Zobaczcie ich piękne zdjęcia >>

Polskie gwiazdy chętnie naśladują trendy zza granicy. Świętowanie rocznicy ślubu na portalach społecznościowych dodarło również do Polski.

Joanna Krupa i Romain Zago dokładnie 13 czerwca obchodzili trzecią rocznicę ślubu. By uczcić ten dzień mąż gwiazdy dodał pięknie zdjęcie z dnia ich ślubu, z kolei Joanna Krupa uczciła to fotografią ..topless. Jak przyznała w jednym z wywiadów, o rocznicy ślubu przypomniał jej mąż, który był wówczas na wyjeździe. By go udobruchać, celebrytka dodała bardzo odważne zdjęcie podpisując je : „Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu… moja miłość… moje życia… moja skała…Romain Zago. Kocham Cię na zawsze!”. Polecamy takżeEKSKLUZYWNY WYWIAD WIDEO z Joanną Krupą: Nigdy nie chciałam być modelką z wybiegu. Jestem celebrytką, nie marzę o okładce "Vogue'a"

Trzecią rocznicę ślubu obchodzili niedawno Anna i Robert Lewandowscy. Para pobrała się dokładnie 22 czerwca 2013 roku. W dni rocznicy Robert Lewandowski podarował ukochanej wyjątkowy prezent. Najpopularniejszy polski piłkarz wręczył swojej pięknej żonie bukiet czerwonych róż. Prezentem od męża Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie.

Sara i Artur Borucowie świętowali niedawno drugą rocznicę ślubu. Choć święto pary przypadło na dzień, w którym polska reprezentacja przygotowywała się do meczu z Portugalią, Artur Boruc przygotował dla żony małą niespodziankę. Obudziłam się z takim widokiem – podpisała zdjęcie Sara. Widać na nim, że Artur przygotował dla żony posiłek.

Michał i Aleksandra Żebrowscy mają większy staż niż powyższe pary. Żebrowscy świętowali niedawno 7. rocznicę ślubu. By uczcić kolejny wspólny rok, Michał Żebrowski dodał na swojego Facebooka zdjęcie ukochanej w koszulce z zabawnym napisem. „Ciężka psiakrew sprawa – ożenek" – brzmią jego słowa.

Siódmą rocznicę ślubu obchodzili niedawno również Edyta i Cezary Pazurowie. Z tej okazji para świętowała wyjątkowy dzień w zaciszu... sypialni. Cezary Pazura dodał wówczas zdjęcie z ukochaną żoną podpisując je: Siódma rocznica ślubu! I cały czas zajebiście! Tego  i Wam życzę.

Przeczytaj także: Michał i Ola Żebrowscy: Między nimi wciąż iskrzy. Zobacz, jak się kochają>>

Oraz: Anna i Robert Lewandowscy Nie mogą bez siebie żyć. Oto ich zdjęcia pełne czułości >>