Ola i Michał Żebrowscy na początku sierpnia powitali na świecie swojego trzeciego syna. Kilka dni po porodzie, który przebiegł zgodnie z planem, świeżo upieczeni rodzice pochwalili się w swoich social mediach pochwalili się pierwszym zdjęciem najmłodszego członka rodziny Żebrowskich. Przy okazji aktor oraz jego 33-letnia żona zdementowali medialne plotki odnośnie imienia, jakie otrzymał ich nowo narodzony synek. 

- Cześć Feliks - napisał pod opublikowaną fotografią Żebrowski. Dyrektor Teatru 6. Piętro tym samym zaprzeczył dotychczasowym doniesieniom tabloidów, które informowały, że chłopiec otrzymał imię Felicjan. 

Ola Żebrowska na swoim Instagramie także zamieściła zdjęcie z małym Feliksem, które opatrzyła bardzo minimalistycznym opisem, dodając jedynie emotke serduszka. 

W komentarzach pod postami Żebrowskich na Instagramie szybko zaroiło się od gratulacji. Najlepsze życzenia złożyli m.in.: Borys Szyc, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Krupińska czy Lara Gessler, która sama oczekuje narodzin pierwszego dziecka. 

Aleksandra Żebrowska urodziła trzeciego syna

Przypomnijmy, że o ciąży Oli Żebrowskiej dowiedzieliśmy się na początku marca, kiedy żona dyrektora Teatru 6. Piętro opublikowała na Instagramie zdjęcie kanapek z musztardą, obok których leżały ogórki kiszone z podpisem #pregnancyannouncement (ang. ciążowe ogłoszenie).

Aleksandra i Michała Żebrowscy wzięli ślub rok po zaręczynach, 20 czerwca 2009 roku. Parę lat później doczekali się synów, dziś już 9-letniego Franciszka i 6-letniego Henryka. 

Zobaczcie pierwsze zdjęcia małego Feliksa w naszej GALERII >> 

ZOBACZ TAKŻE: Aleksandra Żebrowska wyznaje: "Mam kilka nieudanych ciąż za sobą"