Zendaya i Jacob Elrodi są razem? Para aktorów, która poznała się na planie serialu "Euforia", coraz częściej jest widywana w swoim towarzystwie, a media aż huczą na temat tego, że łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń. Pierwsze informacje na temat uczucia między Zendayą a Jacobem Elrodi pojawiły się latem ubiegłego roku, kiedy zostali sfotografowani podczas wspólnych wakacji w Grecji. Z kolei w listopadzie pojawili się razem w Australii, gdzie uczestniczyli w rozdaniu nagród Australia Men of the Year magazynu "GQ". Najnowsze zdjęcia pary raczej nie uciszą plotek o ich romansie. Jacoba i Zendayę przyłapano podczas zakupów w Nowym Jorku, kiedy nie szczędzili sobie czułych gestów.

Aktorzy z serialu "Euforia" są razem?

Para w przeszłości odnosiła się już do plotek o swoim domniemanym romansie tłumacząc, że łączy ich tylko przyjaźń. Gdy Zendaya wręczała Jacobowi nagrodę podczas gali American Australian Association Arts Awards, nazwała go "najlepszym przyjacielem", a aktor w grudniu podczas wywiadu dla australijskiego "GQ" mówił, że Zendaya jest dla niego jak siostra.

- Jest niesamowitą artystką i bardzo opiekuńczą osobą dla nas wszystkich. Jesteśmy naprawdę blisko. Nie ma jednego słabego ogniwa w tym serialu. Spędziliśmy dużo czasu razem i ze wszystkimi się świetnie współpracuje. Sam Levinson jest po prostu genialny i pracując z nim byłem pod wrażeniem. Jak dziecko w sklepie ze słodyczami - mówił Elrodi.

Fani patrząc na czułe zdjęcia nie chcą jednak wierzyć w zapewnienia pary. Myślicie, że rzeczywiście coś ich łączy?

Zdjęcia Zendayi i Jacoba Elrodi obejrzycie w galerii.