Zenek Martyniuk nie wiedział, kim jest Anna Przybylska? Autor hitu disco polo "Przez Twe Oczy Zielone" zdradził, że kiedyś nie rozpoznał słynnej aktorki. Jak to możliwe? Okazuje się, że początkowo wynagrodzenie zmarłej gwiazdy za rolę Marylki w kultowym serialu "Złotopolscy" wcale nie było takie wysokie. Z tego powodu na starcie swojej kariery w polskim show-biznesie Ania zmuszona była dorabiać sobie jako stylistka i wizażystka na planach różnych produkcji swojego przyjaciela z Gdyni, reżysera Mirosława Judkowiaka. To właśnie w ten sposób aktorka znalazła się na planie teledysku zespołu Akcent.

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk zagra siebie w filmie o Annie Przybylskiej? Mamy komentarz piłkarza!

Anna Przybylska pracowała dla Zenka Martyniuka

Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem" wspomina, że nie zauważył, że piękna, młoda dziewczyna, która pudrowała mu twarz to aktorka ze znanego serialu.

 - Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze "Złotopolskich" - zdradził Zenek Martyniuk.

Zenek Martyniuk wyznał też, że jest jedna rzecz, której po latach teraz bardzo żałuje. Piosenkarz wyrzuca sobie bowiem, że aktorka nie zagrała w jego teledysku głównej roli, a jedynie dbała o to, by nie świecił się w kadrze.