Teresa Martyniuk, mama Zenka Martyniuka w ubiegłym roku przeszła zawał. Od tej pory bliscy bardziej niż dotychczas muszą pilnować, aby seniorka rodu przestrzegała zaleceń lekarza. Podobno nie jest łatwo...

Teresa Martyniuk, matka Zenka Martyniuka - problemy ze zdrowiem

Martyniukowie, mimo okazjonalnych skandali, najczęściej z udziałem syna króla disco polo, Daniela, trzymają się razem. W jednym z wywiadów udzielonych przy okazji premiery filmu "Zenek", mama muzyka podkreśliła, że syn jest jej podporą i zawsze może na niego liczyć.

Jest bardzo dobrym synem i wspaniałym człowiekiem. Nigdy o mnie nie zapomina i zawsze mogę na niego liczyć - powiedziała Teresa Martyniuk.

Od pewnego czasu Teresa Martyniuk potrzebuje wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Kobieta przeszła rozległy zawał, po którym wciąż dochodzi do siebie.

Jak się okazuje, nie zawsze jednak chce słuchać dobrych rad specjalistów i rodziny. Jak przyznał Zenek Martyniuk w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie", nestorka rodu Martyniuków nie lubi zbyt długo odpoczywać i nie może przyzwyczaić się do regularnego zażywania leków.

Różnie z tym bywa. Mama czasem nie może usiedzieć w miejscu - mówi muzyk disco polo. 

Gwiazdor zapewnił jednocześnie, że jego mama czuje się lepiej. Zagwarantował jej także pobyt w znanym sanatorium.

Teraz akurat czuje się lepiej. Bardzo pomogła jej czterotygodniowa rehabilitacja w Supraślu. Jednak wciąż i tak się martwię. Ale cieszę się, że życie wraca do normalności i będę mógł ją zawieźć do sanatorium dla "sercowców". Zabiegi na pewno jej posłużą - dodaje w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Szpital rehabilitacyjno-uzdrowiskowy w Supraślu na Podlasiu to jedna z najlepszych tego typu placówek w kraju. Pacjenci są pod stałą opieką uznanych specjalistów. Za dobę trzeba zapłacić 160-200 zł. 

Pozostaje życzyć mamie muzyka owocnej rehabilitacji.

ZOBACZ TAKŻE: Danuta Martyniuk - kim jest żona Zenka Martyniuka prywatnie i zawodowo? Mamy jej stare i nowe zdjęcia