Zenon Martyniuk już niedługo wyprawi huczną imprezę weselną syna, na którą wyda, bagatela, MILION ZŁOTYCH! Tak przynajmniej wyliczył poniedziałkowy „Super Express”. Daniel Martyniuk to oczko w głowie Zenka i jego żony Danuty. Rodzice nie posiadają się z radości, że ich ukochany syn w końcu spotkał miłość swojego życia. Jego wybranką jest o 10 lat młodsza Ewelina Golczyńska, którą syn Martyniuka poprosił o rękę na początku lipca. Ukochana Daniela nie zastanawiała się długo i od razu przyjęła jego oświadczyny. Wielką (i bardzo kosztowaną) ceremonię ślubną zaplanowano już na 6 października. Ślub pary ma odbyć się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Wesele Daniela Martyniuk i jego ukochanej ma zaś odbyć się hotelu Lipowy Most, gdzie goście będą świętować całe dwa dni! A to ma słono kosztować!

Zenon Martyniuk: wesele syna za MILION ZŁOTYCH! 

Na wesele syna Zenka Martyniuka zaproszono ponad 250 osób. W gronie tym znajdzie się nie tylko rodzina i przyjaciele Martyniuków, ale także szerka reperacja światka muzyki disco-polo, w tym m.in. lider Weekendu Radek Liszewski i rodzeństwo Gwiazdowskich z zespołu Mig. Na stołach mają królować potrawy kuchni włoskiej i polskiej z dziczyzną na czele. Suknia panny młodej już szyje się w jednej z pracowni krawieckich w Białymstoku. To jednak nie wszytko! Co jeszcze złoży się na MILION ZŁOTYCH weselnych wydatków?

Zenon Martyniuk: wesele syna - wydatki

„Super Express” wylicza, że samo wesele pochłonie jakieś 300 tys. złotych. Do tego dojdą jeszcze kreacje ślubne i weselne (ok 150 tys. zł), kilkutygodniowa podróż poślubna do Ameryki Południowej za 100 tys. złotych i "mały" prezent od ojca pana młodego. Zenon Martyniuk planuje podarować zakochanym Mercedesa, którego wartość szacowana jest na 450 tys. zł.

Zenek Martyniuk nie martwi się jednak tymi wydatkami. W końcu jest jednym z najlepiej zarbiających muzyków w Polsce. Za jeden koncert inkasuje ok. 25 tys. zł, co przy kalendarzu przewidującym ok. 250 występów w tym roku może mu przynieść „jedyne” 6,5 mln złotych. Jak zatem widać, gwiazdor może sobie pozwolić na tak hojny gest pod adresem syna i przyszłej synowej.

Myślicie, że Martyniuk wyprawi wesele roku?!