Zenon Martyniuk to muzyk, o którym jest ostatnio wyjątkowo głośno. Twórca muzyki disco-polo nie tylko wystąpił podczas Sylwestra z TVP 2 z Marylą Rodowicz, ale też dał wówczas krótki koncert, który okazała się najchętniej oglądanym sylwestrowym wykonem. Jakby tego było mało, muzyk ogłosił niedawno, że wypuszcza na rynek swój napój energetyczny i zagrał w jego reklamie. Za użyczenie swojego wizerunku zgarnął niebagatelną, okrągłą sumkę!

ZOBACZ: MARYLA RODOWICZ I ZENEK MARTYNIUK Porwali publiczność hitem "Przez Twe Oczy Zielone"!

Zenon Martyniuk miał zarobić, bagatela, MILION złotych za promowanie nowego napoju energetycznego, nazwanego na dodatek na jego cześć: "Zenek Energy Drink"! Gwiazdor zespołu disco polo Akcent miał zażyczyć sobie właśnie takiej kwoty za to, że stanie się twarzą najnowszego napoju marki Just Food Polska.

Teraz mediom udało się nawet ustalić, na co wyda tę okrągłą sumę!

Jak doniósł tygodnik "Na żywo", Martyniuk ma już pomysł na to, jak spożytkować zarobioną kwotę. Muzyk na mianowicie zamiar… otworzyć własną restaurację! Nie wykluczone również, że w przyszłości założy całą sieć takich jadłodajni! Według informacji "Na żywo", pierwsza restauracji z jego wymarzonej sieci ma powstać w Białymstoku.

CZYTAJ: ZENON MARTYNIUK dostał intratną propozycję udziału w reklamie!

O planach Martyniuka informowała ostatnio także stacja Polo TV. Edyta Folwarska, prezenterka kanału, w wywiadzie dla portalu natemat.pl przyznała, że w restauracji gwiazdora disco polo mają być podawane dania według przepisu jego żony:

Wiem, że niedługo otworzy restaurację z polskim jedzeniem. Chce się trochę wzorować na podobnej restauracji jaką prowadzi Piotr Adamczyk w Warszawie. Będą tam serwowane dania według przepisu jego żony. Później być może stworzy całą sieć pod własnym brandem. Zenek ma świadomość, że dzisiaj jest teraz na fali i chce to w pełni wykorzystać.

Jedynie pytanie, które nam się w tym momencie nasuwa, brzmi: Jaka muzyka będzie leciała w lokalu…?

Myślicie, że Martyniuk ma szansę odnieść restauracyjny sukces?

Ciekawe, czy zechce się u niego stołować sama Magda Gessler…?