Zenek Martyniuk w miniony weekend zorganizował wesele swojego jedynego syna, Daniela Martyniuka. Na uroczystości bawiło się 250 gości, a cała impreza (wraz z prezentem dla młodej pary) miała kosztować okrągły MILION złotych! Pierwsze doniesienia o planowanym ślubie Daniela pojawiły się w lipcu tego roku. Dziennikarze już wtedy zastanawiali się, dlaczego para tak szybko zdecydowała się na ślub. Teraz jest to jednak jasne! Ewelina Golczyńska jest w ciąży, a to oznacza tylko jedno: Zenek Martyniuk już wkrótce zostanie dziadkiem!

Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem!

Informację o ciąży żony Daniela Martyniuka podał właśnie "Super Express". Gazeta poinformowała, że para spodziewa się córeczki, która ma urodzić się w lutym. Ewelina i Daniel mieli już podobno nawet wybrać imię. Córeczka pary ma mieć na imię Zosia.

O tym, że Ewelina Golczyńska jest w ciąży, na łamach "Super Expressu" powiadomił Marek Gwiazdowski z zespołu MIG. Co dokładnie muzyk wyjawił w tabloidzie?

Wiem, że szykuje się rewolucja w rodzinie Zenka i Danusi i że oboje są bardzo szczęśliwi! Jestem pewien, że będą wspaniałymi dziadkami. Daniel to ich jedyny syn, oczko w głowie Danusi i kopia Zenka. Ma taki sam temperament jak on, jest bardzo skromny i sympatyczny. Jeśli jego córka odziedziczy wszystkie te cechy, weźmie trochę z babci i z dziadka, będzie cudowną dziewczynką. Moje gratulacje! – powiedział Marek Gwiazdowski z zespołu MIG.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować parze i mieć nadzieję, że Zenek Martyniuk okaże się naprawdę fantastycznym dziadkiem!