Na Noże to nowy serial, który już jesienią pojawi się w TVN. Głównym bohaterem serialu jest Jacek Majchrzak (w tej roli Wojciech Zieliński), utalentowany kucharz, który podejmuje odważną decyzję, by postawić wszystko na jedną kartę. Zamyka restaurację, porzuca ukochaną Wiolę (w tej roli Weronika Książkiewicz) i wybiera marzenia. Postanawia otworzyć własną restaurację.

Niestety, Jacek nie może liczyć na wsparcie ojca Mariana (Jan Frycz), który nie pogodził się z wyborem syna. Ojciec wolałby widzieć syna w roli lekarza czy prawnika, a nie restauratora. Główny bohater może jednak liczyć na swoich współpracowników i przyjaciół – Zuzę (Joanna Jarmołowicz) oraz Patryka (Piotr Głowacki). To z nimi otworzy restaurację swoich marzeń.

Pierwszy odcinek serialu Na Noże już 4 września w telewizji TVN. Tymczasem wczoraj odbyła się galowa premiera serialu, na której pojawiła się plejada polskich gwiazd. Spotkanie poprowadziła Magda Mołek. Wśród gości byli między innymi Edward Miszczak, Hubert Urbański, Mateusz Gessler czy Dominika Kluźniak.

Po raz pierwszy od rozstania z Antonim Królikowskim na czerwonym dywanie pojawiła się Katarzyna Sawczuk. Mieliśmy okazję zobaczyć również Joannę Jarmołowicz, która dała się już poznać szerszej publiczności w filmie Planeta Singli. Nie można było oderwać wzroku od Weroniki Książkiewicz, która zachwyciła w bardzo krótkiej czerwonej sukience od Tomaotomo. Jednak największą uwagę skupiali na sobie Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski.

Para kilka tygodni temu wzięła cichy ślub. Warnke i Stramowski pznali się na planie filmu W Spirali, gdzie szybko poczuli, że łączy ich coś więcej niż wspólna praca. Początkowo Warnke i Stramowski nie afiszowali się ze swoimi uczuciami, ale wczorajszego wieczoru na czerwonym dywanie para nie szczędziła sobie czułości. Obydwoje prezentowali się wyjątkowo pięknie!

Zobaczcie w naszej GALERII jak prezentowały się gwiazdy na premierze serialu Na Noże

Posłuchajcie, co Piotr Stramowski mówi o swojej postaci w serialu Na Noże: