Zimowy Ogród Moët & Chandon, który został otwarty 9 grudnia 2017, to wyjątkowe miejsce spotkań na mapie Warszawy. Cały czas, aż do lutego 2018 roku dostępne będzie ono na spotkania indywidualne oraz grupowe. W świątecznym butiku Moët już od dnia otwarcia mogliśmy kupić różne warianty szampana, w tym edycje limitowane, a w zimowym barze zamówić kieliszek perfekcyjnie schłodzonego szampana! Mieliśmy okazję napić się go w dnu otwarcia Zimowego Ogrodu Moët & Chandon, i uwierzcie nam - ten trunek podawany an zimno jest grzechu warty!

Koniec roku z Moët & Chandon

Koniec roku to chyba najbardziej magiczny ze wszystkich momentów w kalendarzu. W tym sezonie Nowy Rok marka Moët & Chandon powitała limitowaną kolekcją Moët & Chandon “Golden Sparkle”. Aksamitna w dotyku butelka Moët Impérial mieni się złotymi refleksami. Będzie pięknie wyglądać na świątecznym stole i podczas noworocznych przyjęć. Będzie też wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego w tym szczególnym czasie. Nie ma lepszego sposobu, by przywitać Nowy Rok, jak tylko wystrzelić korek z szampana Moët & Chandon! My mieliśmy okazję spróbować już tego trunku podczas otwarcia Zimowego Ogrodu Moët & Chandon i na pewno jesczcze nieraz się tam na niego wybierzemy. Nie tylko w okresie karawału! ;-)

Z okazji powitania Nowego Roku na rynku pojawił się właśnie nowy wariant szampana Moët & Chandon o nazwie Golden Sparkle. Limitowana, aksamitna butelka Moët Impérial to dzięki złotym refleksom, idealny pomysł na powalający prezent dla bliskich, jak i nieodłączny trunek, którym z przyjemnością powitamy Nowy Rok. Zapewniamy, że nie ma lepszego sposobu na sylwestra, jak tylko przywitać Nowy Rok właśnie z szampanem Moët & Chandon!

W tym kontekście warto też wspomnieć o samym miejscu, gdzie otwarto w tym sezonie Zimowy Ogród Moët & Chandon. Chodzi oczywiście o restaurację Flaming & Co.

Flaming & Co. to jedno z najbardziej stylowych miejsc w stolicy. Lokal przy ulicy Chopina w Warszawie zaczął być ostatnio również kojarzony z najlepszym szampanem Flaming & Co. to doskonałe miejsce zarówno na spotkania biznesowe, jak i w gronie przyjaciół czy romantyczną kolację we dwoje. Flaming & Co. jest jedną z najczęściej wybieranych restauracji przez osoby ze świata biznesu, kultury oraz mediów. Restauracja Flaming & Co. jest miejscem, które kreuje trendy, a także sprzyja owocnym dyskusjom w przyjemnym otoczeniu i z dobrym drinkiem w ręku ;-)

Zobaczcie relację z otwarcia Zimowego Ogrodu Moët & Chandon w restauracji Flaming & Co.: