Dziś wieczorem odbędzie się już 74. gala rozdania Złotych Globów. Impreza będzie nie tylko okazją do filmowego podsumowania zeszłego roku, lecz także do zaprezentowania na czerwonym dywanie kreacji od najlepszych światowych projektantów. Kto tym razem zada szyku w Los Angeles? Nicole Kidman? Viola Davis? A może Amy Adams?

POLECAMY: ZŁOTE GLOBY 2017 To był rok Amy Adams! Pokona Natalie Portman i Jessicę Chastain?

Zanim dowiemy się tego, zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na zeszłorocznej gali. 11 stycznia 2016 roku w Beverly Hills już po raz 73. przyznano drugie po Oscarach najważniejsze nagrody filmowe i telewizyjne -Złote Globy!

ZOBACZ: ZŁOTE GLOBY 2017 Mel Gibson – wszystkie skandale niepokornego gwiazdora. Było ich sporo!

Pośród nominowanych w 25 kategoriach znalazły się największe sławy światowego kina, m.in. Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Lady Gaga, Jennifer Lawrence czy Cate Blanchett.

Rozdanie Złotych Globów to tradycyjnie także wielkie święto mody. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się plejada ponad 50 gwiazd, a każda z nich zachwyciła swoją kreacją!

Galę już po raz czwarty poprowadził brytyjski komik Ricky Gervais.

CZYTAJ O FAWORYCIE: ZŁOTE GLOBY 2017 „La La Land” ma aż 7 nominacji do nagrody!

Zobaczcie w naszej GALERII, kto pojawił się na gali rozdania Złotych Globów 2016!  Kto Waszym zdaniem prezentował się na niej najlepiej?