W nocy w Los Angeles po raz 74. rozdano Złote Globy. Nagrody Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej to impreza, którą z zapartym tchem śledzą wszyscy fani kina i ci, którzy ciekawi są, jak rozłożą się nominacje do Oscarów. Tym razem na gali Złote Globów tryumfował film „La La Land” i odtwórca głównej roli męskiej w nim – Ryan Gosling. Bożyszcze kobiet na całym świecie nie był jednak jedynym przystojniakiem, który  tym roku sięgnął po tę statuetkę.

ZOBACZ: ZŁOTE GLOBY 2017 Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie [NA ŻYWO]

Kategorie aktorskie to jedne z najważniejszych podczas gali. Nie dziwi zatem, że budzą one tyle emocji. Emocje na ekranie wzbudzali także ich zwycięzcy. Ryan Gosling został wyróżniony jako najlepszy aktor w komedii lub musicalu za swoją rolę w filmie "La La Land”. Najlepszym aktorem w filmie dramatycznym został Casey Affleck za rolę w dramacie "Manchester by the Sea". Aktorem drugoplanowym zeszłego roku uznano zaś Aarona Taylora-Johnsona, który przekonująco wcielił się w rolę psychopaty-mordercy w dramacie Toma Forda "Zwierzęta nocy". Musicie go w tej roli zobaczyć!

HOT NEWS: ZŁOTE GLOBY 2017 Nagrody rozdane! "La La Land" zgarnął aż 7 statuetek!

Również w kategoriach telewizyjnych nie zabrakło znanych nazwisk. Najlepszym aktorem w serialu dramatycznym został Billy Bob Thornton, który zagrał w produkcji  "Goliath". Wyróżnienie w kategorii aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym zgarnął Tom Hiddleston ("Nocny recepcjonista”), który typowany jest na kolejnego Jamesa Bonda. Aktorem drugoplanowym w serialach okrzyknięto zaś Hugh Laurie ("Nocny recepcjonista"), który polskiej publiczności doskonale znany jest jako Doktor House.

Zobaczcie, jak ci przystojniacy prezentowali się z zasłużonymi statuetkami.

Pójdziecie na produkcje z ich udziałem do kina?