Meryl Streep, Emma Stone, Isabelle Huppert i Viola Davis. To one były królowymi dzisiejszej nocy. Właśnie te aktorki wróciły do domu ze Złotymi Globami za dokonania aktorkie zeszłego roku. Panie nie tylko doskonale prezentowały się na czerwonym dywanie, lecz także udowodniły, że w Hollywood jest praca dla zdolnych artystek w każdym wieku!

Meryl Streep została doceniona za całokształt swojej pracy i odebrała wyróżnienie zwane nagrodą im. Cecila B. DeMille.

HOT NEWS: ZŁOTE GLOBY 2017 Nagrody rozdane! "La La Land" zgarnął aż 7 statuetek!

W tym roku podczas 74. już gali rozdania Złote Globy 2017 największym zwycięzcą okazał się musical „La La Land”, który zgarnął w sumie siedem statuetek, w tym dla najlepszej aktorki w komedię lub musicalu – Emmy Stone. Młoda gwiazda, znana wcześniej z takich produkcji jak „Birdman” i „Służące”, nie była jednak jedyną tryumfatorką tej nocy.

POLECAMY: ZŁOTE GLOBY 2017 Najlepsi aktorzy: Ryan Gosling, Casey Affleck i Billy Bob Thornton

Isabelle Huppert wyróżniono za jej rolę we francuskim dramacie „Elle”. Upragniony Złoty Glob zgarnęła także Viola Davis, która zagrała czarnoskórą matkę i partnerkę Denzela Washingtona w dramacie „Fences”. To ona typowana jest na zdobywczynię tegorocznego Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Nie mniej piękności sięgnęło po wyróżnienia w kategoriach telewizyjnych. Najlepszą aktorką w serialu dramatycznym została Claire Foy ("The Crown"), aktorką roku w serialu komediowym lub musicalu - Tracy Ellis Ross ("Black-ish"), aktorką w miniserialu lub filmie telewizyjnym - Sarah Paulson ("American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona") a odtwórczynią najlepiej drugoplanowej roli żeńskiej w serialach - Olivia Colman ("Nocny recepcjonista”).

CZYTAJ TEŻ: ZŁOTE GLOBY 2017 Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie [NA ŻYWO]

Zobaczcie, jak gwiazdy Hollywood cieszyły się z nagród i jak zdawały szyku na czerwonym dywanie.

Sądzicie, że powtórzą swój sukces podczas tegorocznych Oscarów?