Tegoroczna gala rozdania Złotych Globów była wyjątkowa. Po pierwsze - w przemówieniach nie brakowało wyraźnych aluzji politycznych. Meryl Streep, zdobywczyni Złotego Globu za całokształt twórczości, krytykowała nowego prezydenta USA - Donalda Trumpa. Poza tym na gali zabrakło najsłynniejszych gwiazd Hollywood, które ucieleśniają czerwonodywanowy glamour - jak Jennifer Lopez czy Angelina Jolie. Za to pojawił się Brad Pitt, którego powitano gromkimi oklaskami - w ten sposób śmietanka towarzyska Hollywood pokazała, po czyjej jest stronie w konflikcie Jolie - Pitt.

Również na czerwonym dywanie było inaczej niż zazwyczaj - bardziej awangardowo, skromniej, stylizacje były zdecydowanie bardziej stonowane niż zwykle, ale wciąż bardzo luksusowe. Owszem, kilka gwiazd odsłoniło kawałek nogi, ramienia czy dekoltu, ale bez dosłowności. Najseksowniejszą kreacją pochwaliła się chyba Emily Ratajkowski (miała na sobie suknię marki Reem Acra).

Wybraliśmy 13 kreacji gwiazd, które szczególnie wyróżniały się na czerwonym dywanie podczas gali Złote Globy 2017. Zajrzyjcie do naszej GALERII i napiszcie w komentarzach, czy zgadzacie się z naszym wyborem.

Najlepsze stylizacje gwiazd na gali Złote Globy 2017>>