Dziś w nocy, już po raz 74. odbyła się gala rozdania Złotych Globów, na której doceniono wybitne osiągnięcia postaci związanych ze światem filmu. Jak co roku, na imprezie zebrała się cała plejada światowych gwiazd, które przyciągały wzrok swoimi zjawiskowe kreacjami. Wszystkie kreacje gwiazd na Złotych Globach obejrzycie tutaj. A jakie główne trendy królowały na czerwonym dywanie?

Większość pań postawiła na klasyczną czerń. Zdecydowała się na nią między innymi Blake Lively, która mimo że niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko, wyglądała olśniewająco w eleganckiej sukni domu mody Versace. Uwagę przykuwała też Jessica Biel (obecna na gali z mężem - Justinem Timberlakiem), która w pięknej sukni projektu Eliego Saaba była jedną z najlepiej ubranych gwiazd gali Złote Globy 2017. W długich czarnych sukniach mogliśmy też oglądać Meryl Streep (nagrodzoną Honorowym Złotym Globem za całokształt twórczości), Monicę Bellucci, Amy Adams, czy Winonę Ryder.

Na gali, w oczy rzucały się także kreacje w neutralnych kolorach - bieli i pastelowego różu. Tego wieczoru delikatną suknią od Valentino zachwycała Emma Stone - gwiazda filmu "La La Land", który zdobył aż 7 statuetek!  Białą, wyszywaną cekinami kreację zaprezentowała Nicole Kidman, białą koronkową - Michelle Williams, na biel z domieszką srebra zdecydowała się zaś Drew Barrymore, która olśniewała suknią projektu Monique Lhuillier. Na różowe, odrobinę cukierkowe kreacje postawiły natomiast Lily Collins oraz Felicity Jones. 

Sporym zaskoczeniem było też pojawienie się na Złotych Globach wielu gwiazd w sukniach w kolorze kanarkowej żółci. Na to odważne posunięcie zdecydowały się m. in. Natalie Portman (w sukni Prady, podkreślającej jej ciążowy brzuszek), Reese Witherspoon, Viola Davis czy Emily Ratajkowski, która zaprezentowała się w seksownej, mocno wyciętej, satynowej kreacji Reem Acra.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się wszystkie gwiazdy! 

Kto wyglądał najlepiej?