Złote Globy 2018 to świetna okazja dla gwiazd, aby pochwalić się fotografom spektakularnymi kreacjami i drogą biżuterią. Nie wszyscy jednak w tym roku marzyli o tym, aby pozować na czerwonym dywanie i przy okazji spotkać "znajomych" z branży. O kim mowa? Mamy na myśli Jennifer Aniston - byłą miłość Brada Pitta, która o dziwo, zrezygnowała z pojawienia się na ściance. Czyżby powód był jasny? Czy Jennifer Aniston specjalnie uciekła z czerwonego dywanu Złotych Globów, aby przypadkiem nie spotkać się z Angeliną Jolie? W końcu te dwie panie nie pojawiły się na tej samej imprezie od trzech lat...

Angelina Jolie i Jennifer Aniston na gali Złote Globy 2018

Angelina Jolie i Jennifer Aniston od dawna nie pałają do siebie sympatią, a pikanterii konfliktowi dodają plotki, jakoby Brad Pitt miał ponownie spotykać się z Aniston!  Kilka dni temu w zachodniej prasie pojawiły się doniesienia, że para widziana była razem w górskim kurorcie, Aspen. Przypomnijmy, że Angelina Jolie i Brad Pitt są w trakcie rozwodu - para postanowiła rozstać się po wielu latach małżeństwa. Podobnie zresztą jak Jennifer Aniston, która również postanowiła rozwieść się ze swoim mężem, Justinem Theroux. Stara miłość nie rdzewieje?

ZOBACZ: ZŁOTE GLOBY 2018 rozdane! Pełna lista nagrodzonych!

Jennifer Aniston i Brad Pitt rozwiedli się w 2005 roku. Powodem miała być miłość aktora, właśnie do Angeliny Jolie. Od tamtej pory, kobiety szczerze się nienawidzą i jeśli tylko mogą, unikają spotkań na oficjalnych galach. Ostatnio natknęły się na siebie 3 lata temu, podczas gali Critics' Choice Awards w 2015 roku.

POLECAMY: KENDALL JENNER skrytykowana za trądzik i powiększone usta na Złotych Globach!