"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" to dramat komediowy, jakich w kinie było do tej pory niewiele. I choć opowiada niezwykle smutną historię, to jednak nie jest ona podana w wybitnie depresyjny sposób. Czyja historia kryje się zatem za tytułem "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri"? Przeczytajcie nasz opis fabuły tego obrazu!

"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" - opis fabuły

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (nagrodzona Oscarem i Złotym Globem Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego (nominowany do Oscara Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon (Sam Rockwell - zdobywca Złotego Globu) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" - kiedy polska premiera?

Czy ten psia zachęci Was, aby pójść od kina i obejrzeć film "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". Sugerujemy, że warto wybrać się na niego, kiedy tylko pojawi się w Polsce. A kiedy to nastąpi?

ZOBACZ: ZŁOTE GLOBY 2018 rozdane! "Trzy billboardy" i "Wielkie kłamstewka" wielkimi zwycięzcami. Kto jeszcze? Pełna lista nagrodzonych!

Polski dystrybutor zapowiedział premierę filmu w naszym kraju na 2. lutego 2018. Wybierzecie się na nią? Nas na pewno na niej nie zabraknie ;-)

Tymczasem zobaczcie zapowiedź filmu. Intrygująca? Film faktycznie zasługuje aż na 4 Złote Globy?