Gdzie oglądać ceremonię rozdania Złotych Globów 2019 online i w TV? Czy transmisja będzie dostępna w Polsce? 76. gala wręczenia Złotych Globów odbędzie się już w nocy z 6 na 7 stycznia 2019 polskiego czasu. Przypomnijmy, że wśród nominowanych do tegorocznych nagród są m.in. Lady Gaga, Bradley Cooper i Rami Malek, czyli gwiazdy kinowych hitów ostatnich miesięcy, "Narodziny gwiazdy" i "Bohemian Rhapsody". Sprawdź informacje na temat transmisji na żywo z ceremonii w Los Angeles oraz czy będzie ona dostępna w polskiej telewizji i internecie już teraz poniżej.

Gdzie i o której oglądać Złote Globy 2019 w TV?

Transmisja z wręczenia Złotych Globów 2019 będzie dostępna na żywo jedynie na antenie amerykańskiego kanału NBC. Początek w poniedziałek, o godz. 2:00 w nocy polskiego czasu. Z kolei relację live z czerwonego dywanu przed galą Złotych Globów będzie można obejrzeć w telewizji na kanale E!. Start równo o północy.

Złote Globy 2019 ONLINE - gdzie i o której transmisja?

Ceremonia rozdania Złotych Globów w poprzednich latach była dostępna na oficjalnych profilach Złotych Globów na Facebooku i Instagramie. W tym roku na Facebooku legalnie i oficjalnie pokazany zostanie jedynie red carpet, czyli relacja z czerwonego dywanu przed samą galą. Będzie można ją śledzić na żywo od północy polskiego czasu na tym profilu >> https://www.facebook.com/GoldenGlobes/.

>> ZŁOTE GLOBY 2019 - kreacje gwiazd na czerwonym dywanie: Lady Gaga, Charlize Theron, Nicole Kidman