Andrzej Piaseczny nie wystąpi w kolejnej edycji "The Voice Senior". Jak podaje "Super Express", producenci podobno znaleźli już odpowiednią osobę na jego miejsce. To według tabloidu "królowa polskiej sceny"

"The Voice Senior": kto zastąpi Andrzeja Piasecznego? 

Tego można było się domyślić. Andrzej Piaseczny niedawno dokonał coming outu, a wcześniej publicznie skrytykował obecną władzę. Nic więc dziwnego, że muzyk nie zasiądzie w fotelu jurorskim kolejnej edycji "The Voice Senior". I choć wydaje się to nieprawdopodobne, jego miejsce zajmie Maryla Rodowicz - poinformował "Super Express".

Wcześniej diva miała wielokrotnie nie się zgodzić na udział w "The Voice of Poland". Maryla była również zapraszana do innych tego typu programów, ale dawałam tam jedynie na gościnne występy.

To jednak nie koniec zmian! Z posadą trenera "The Voice Senior" ma pożegnać się także Witold Paszt.

Niestety, informacje o dołączeniu Maryli Rodowicz do ekipy "The Voice" i odejściu z niej Paszta nie zostały dotąd skomentowana ani przez produkcję, ani przez żadną z gwiazd. Przesłuchania w ciemno, czyli castingi z udziałem jurorów, odbędą się latem tego roku i prawdopodobnie do tego momentu będziemy czekać na komentarz w sprawie składu jurorskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Brzozowski za Michała Szpaka  w kolejnej edycji "The Voice of Poland"? Ostry komentarz gwiazdora TVP