Operacje plastyczne gwiazd show-biznesu to temat, który wraca jak bumerang. Rzadko jednak mamy do czynienia z sytuacją, gdy wygląd polskich celebrytów staje się przedmiotem ożywionej dyskusji za oceanem. Taką, raczej niezbyt pożądaną uwagę, udało się zdobyć ostatnio Kasi Warnke. O efektach zabiegów medycyny estetycznej aktorki wypowiedział się bowiem publicznie popularny chirurg plastyczny Mehryar Ray Taban. Lekarz, którego kilka lat temu można było nawet oglądać w programie telewizyjnym "The Doctors", uznał 43-latkę za sztandarowy przykład ofiary źle wykonanej korekcji powiek.

Lekarz z Beverly Hills ostro o wyglądzie Kasi Warnke

Taban opublikował na swoim instagramowym profilu, który obserwuje ponad 30 tysięcy użytkowników serwisu, zestawienie dwóch zdjęć Kasi Warnke. Jego zdaniem ilustrują efekt nieudolnie przeprowadzonych na aktorce zabiegów.

- Oto czego NIE robić! Polska aktorka Katarzyna Warnke prawdopodobnie miała agresywną plastykę powiek górnych z usunięciem prawdopodobnie zbyt dużej ilości tłuszczu i skóry (przez innego chirurga). To ważne, aby chirurgia plastyczna oka dawała naturalny efekt. Udaj się do eksperta - zaapelował profesor.

Znany lekarz zaznaczył, że wydaje swoją opinię wyłącznie na podstawie znalezionych w sieci fotografii polskiej aktorki i nie posiada wiedzy na temat zabiegów czy operacji plastycznych, które faktycznie przeszła gwiazda.

Krzysztof Gojdź odpowiada na krytykę wyglądu Kasi Warnke

O komentarz na temat wpisu znanego i cenionego w Hollywood chirurga plastycznego poproszono Krzysztofa Gojdzia, który - jak wiadomo - od dłuższego czasu zajmuje się wyglądem Kasi Warnke.

- To super, że Kasi urodę doceniają też w Hollywood. To już niedługo docenią jej talent aktorski i zastąpi Angelinę Jolie w Los Angeles - powiedział w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Myślicie, że lekarz z Beverly Hills trafnie ocenił wygląd polskiej gwiazdy?

Wspólne zdjęcia Kasi Warnke i Krzysztofa Gojdzia znajdziecie w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Katarzyna Warnke zdradziła imię córki! Jest tradycyjne