Fundacja ORIMARI istnieje od 2006 roku i jest jedną z najbardziej efektywnie działających prywatnych fundacji. Fundacja organizuje charytatywne imprezy, z których dochód przeznacza na zakup sprzętu medycznego na potrzeby dziecięcych oddziałów szpitalnych na terenie całego kraju.

Goście Fundacji aktywnie uczestniczą w przeprowadzanych licytacjach. Dzięki ich hojności w ciągu ostatnich sześciu lat udało nam się uzyskać ponad 3.000.000 zł.

SMAKI DOBRA to ekskluzywna kolacja charytatywna, organizowana  od 2009 roku wspólnie z siecią Starwood Hotels & Resorts w warszawskim hotelu Sheraton. W tym roku kolacja odbyła się 14 listopada. Na oczach gości szefowie kuchni przygotowali niezwykłe dania, które następnie trafiają na aukcję. Dochód z licytacji przeznaczany został na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci. W tym roku w drodze konkursu wybrany został Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce koło Olsztynka.

Na tegorocznej kolacji pojawiło się wiele wspaniałych osobistości ze świata mediów i nie tylko. Swoją obecnością kolację uświetnili: m.in Martyna Wojciechowska, Kinga Rusin, Marcin Cejrowski, i Dawid Woliński.

W poprzednich latach kolację prowadzili m.in. Dorota Wellman, Piotr Najsztub, Jarosław KuźniarPiotr Gąsowski, Kinga Rusin. Wśród gości znaleźli się między innymi Aldona Wejchert, Łukasz Wejchert, Leszek Niemycki, Dariusz Mioduski, Iwona Bichner, Wojciech Szpil, Małgorzata Adamkiewicz, Marcin Ślotała, Marcin Rywin, Marian Owerko, Cezary Smorszczewski, Jan Motz, Piotr Rubik, Halina Mlynkova i wiele, wiele innych.