Wczoraj w Oranżerii Pałacu w Wilanowie odbyła się uroczysta premiera charytatywnego kalendarza "I... taki świat jest piękny!", którego inicjatorką jest Omenaa Mensah. Sesja zdjęciowa do kalendarza, gdzie w roli modelek wystąpiły cztery gwiazdy -Justyna Steczkowska, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz oraz Omenaa Mensah - odbyła się w przepięknych zakątkach Maroka. Część z tych zdjęć jako pierwsi pokazaliśmy w najnowszej "Gali".

» ZOBACZ: Mensah, Steczkowska, Bujakiewicz i Książkiewicz na okładce "Gali"!

Do zdjęć modelki pozowały w kreacjach znanych projektantów - Tomasza Olejniczaka z Tomaotomo, Łukasza Jemioła, Natashy Pavluchenko, Just Paula i duetu Paprocki&Brzozowski. Zarówno dochód ze sprzedaży kalendarza, jak i wylicytowane podczas premierowego wieczoru przedmioty - suknie projektantów, w których pozowały gwiazdy, biżuteria, obrazy i zdjęcia - wesprą budowę szkół dla dzieci w Ghanie.

- Cieszę się z każdej złotówki, którą udało się zdobyć. Podczas premiery kalendarza zebraliśmy ponad 100 tysięcy złotych. Super! Pieniądze zasilą nasz projekt i będziemy mogli zacząć budowę. Wszyscy, którzy dziś przyszli, pokazali, że są ze mną sercem, że mnie wspierają. Cieszę się, że jest w Polsce tyle osób, które dostrzegają potrzeby istniejące również poza naszymi granicami. Starałam się to pokazywać w dyskretny i elegancki sposób w kalendarzu - powiedziała inicjatorka projektu, Omenaa Mensah.

Zobaczcie w naszej galerii, kto pojawił się na wczorajszej gali!