Wczoraj w warszawskiej restauracji "U Fukiera" odbyła się premiera kolejnej części przewodnika Magdy Gessler po najlepszych restauracjach i hotelach w Polsce.

Na imprezie, poza samą restauratorką i jej córką, Larą, pojawili się też znani przyjaciele Gessler. Nie zabrakło więc Karoliny Szostak, Anna Kalczyńska czy projektant Łukasz Jemioł.

W czasie wieczoru serwowano wybrane dania z wyróżnionych przez gwiazdę "Poziomkami" restauracji, a Magda Gessler przyznała, że w czasie pracy nad książką bardzo zaprzyjaźniła się z właścicielami odwiedzanych przez nią miejsc.

- To, co kocham, jest w tej książce, a tego, czego nie lubię - nie ma. A kocham pasję, pracowitość, zaangażowanie i...abstrakcję. Bo przecież każda restauracja to jakiś rodzaj abstrakcji także. Miejsca, które wybrałam mają własne charaktery, niepowtarzalny urok i odważne proponują nowe, mądre pomysły. W moich ulubionych restauracjach można poczuć się jak u siebie w domu, doświadczając wzruszającej troski właścicieli o zdrowie, apetyt i dobre odpoczynek" - powiedziała gwiazda.

Zobaczcie w naszej galerii, kto pojawił się na spotkaniu!