W Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu odbył się premierowy pokaz kolekcji KAZAR jesień-zima 2015/2016. Uczestniczyło w nim wiele gwiazd, znawców i miłośników mody, m.in.: Teresa Rosati, Kamila Szczawińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Szostak, Łukasz Jemioł, Tomasz Jacyków, Eva Minge, Robert Kupisz, Rozalia Mancewicz, Michał Baryza, Ernest Staniszek i Wojtek Baranowski.

Miejsce prezentacji najmodniejszego w nadchodzącym sezonie obuwia, torebek oraz galanterii skórzanej, wybrano nieprzypadkowo, bowiem moda i motoryzacja doskonale do siebie pasują. Podobno charakter człowieka można określić właśnie patrząc na jego buty i samochód.

Kolekcja jesień-zima 2015/2016 marki KAZAR i najnowsze modele aut w Stacji Mercedes idealnie wpisały się w tę konwencję. Prezentacji kolekcji towarzyszył panel dyskusyjny "Moda i Motoryzacja: duet doskonały". Ożywioną dyskusję na temat trendów w modzie i motoryzacji prowadzili eksperci: Ekskluzywny Menel, czyli Kamil Pawelski, Patryk Mikiciuk i Dorota Wróblewska.